BETPAS789 2022 GİRİŞ ADRESİ

Betpas789 güncel adresi değişti. Betpas789 yeni girişi oldu. Betpas789 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas789 Girişi.

Betpas789 Giriş

Olimpiyat hazırlıklarını sürdüren ulusal triatletler Gültigin Er ve Enes Kızılcık, Şili’de katıldıkları yarışla sezonu tamamladı.

Türkiye Triatlon Federasyonundan meydana getirilen açıklamaya gore, olimpik ulusal ekip sporcuları Gültigin Er ve Enes Kızılcık, Vina del Mar kentinde düzenlenen yarışlarda parkura çıktı.

ABD Triatlon Kupası Vina del Mar’da dünya sıralamasını yükseltmek için ter döken Enes, 55:32’lik derecesiyle 20. oldu. Enes, yüzme etabını ilk beş, bisiklet etabını ise ilk altı triatlet içinde tamamladı.

Günün ikinci yarışı Dünya Triatlon Kupası Vina del Mar’da ay yıldızlı forma giyen Gültigin ise 56:11’lik derecesiyle 59. sırada yer aldı.

Türkiye’nin Santiago Büyükelçisi Gülcan Akoğuz da millilerin yarışlarını izledi.

Sezonu değerlendiren ulusal ekip antrenörü Zekeriya Yücetürk, “Olimpik takımımız yarış sezonunu başarıyla tamamladı. Ocak ayının ikinci haftası İspanya kampımızın başlamasını planlıyoruz. Daha kuvvetli bir halde hazırlanmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu