BETPAS789 2022 GİRİŞ ADRESİ

Betpas789 giriş adresi değişti. Betpas789 yeni adresi oldu. Betpas789 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas789 Girişi.

Betpas789 Giriş

Paris Saint-Germain’de Ocak 2021-Temmuz 2022 içinde vazife icra eden Mauricio Pochettino, Kylian Mbappe ile ilgili açıklamalarda bulunmuş oldu.

İngiliz basınında The Athletic’e röportaj veren Arjantinli teknik adam, Mbappe’nin denetim edemediği bir egosu bulunduğunu dile getirdi.

Pochettino, “Doğal ki Mbappe’nin büyük bir egosu var, fakat bu iyi anlamda. Tüm büyük oyuncuların egosu vardır, bunun olmaması olanaksız. Ek olarak bu kadar genç yaşta, bu kadar baskıyla başa çıkmak zorunda kalmak zor. Kylian’ın iyi bir insan bulunduğunu söylemek zorundayım, iyi anlamda kibirli. Denetim edemediği bir egosu var. Bu kimi zaman bir oyuncu kariyerinin başlangıcında bu seviyeye çıktığında olan bir şey” dedi.

Beraber çalışmış oldukları döneme de değinen 50 yaşındaki teknik adam, “PSG’de Mbappe bir hata yaptıysa, düzeltmeye çalıştım. O da her maçta kendisini geliştirmeye çalıştı. Bence medya onunla ilgili yanlış data veriyor. Gerçek olan Mbappe beraber emek vermesi fazlaca kolay bir oyuncuydu” ifadelerini kullandı.

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu