BETPAS789 EN SAĞLAM GİRİŞİ

Betpas789 giriş adresi değişti. Betpas789 yeni adresi oldu. Betpas789 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas789 Girişi.

Betpas789 Giriş

Beşiktaş’ta teknik direktör Valerien Ismael ile yollar ayrıldı. Siyah-beyazlılarda Şenol Güneş periyodunun başlaması için geri sayıma geçildi. Spor yazarı Turgay Demir, Beşiktaş’taki teknik direktör gelişmesini değerlendirdi. Demir’in yazısının tamamını Fotomaç Gazetesi’ni satın alarak okuyabilirsiniz. İşte dikkati çeken bölüm…

‘SON YILLARIN EN İYİ KADROSU’ DEMİŞ

Dilimiz döndüğü kadar Beşiktaş’ın Ismael’le süre kaybettiğini ve bin an ilkin kurtulması icap ettiğini anlattık. Her insanın anlaması 5 ay sürdü! Dolayısıyla Beşiktaş da bu kadar süre yitirdi. Doğrusu sürem başlangıcında beraber yediğimiz yemekte sayın başkan Ahmet Nur Çebi’ye söylediğim şeklinde sezona Şenol Güneş’le başlamaktı. Şimdi bunca süre kaybedilmesine karşın hemen hemen hiçbir şey bitmiş değil. Beşiktaş Güneş’le bu yarışın en iddialı ekibi olur. Hoca bir ortak dostumuza kadro için ‘Son yılların en iyi ekibi’ demiş. Son yolların içinde 3 sürem hocalık yapmış olduğu dönemdeki Gomez’li kadrodan bile iyi bulunduğunu düşünüyor demek ki. Hayırlı olsun.

ÇEBİ DAHA RAHAT MAÇ İZLEYEBİLİR

Başkan Çebi bence doğru karar verdi. Yara var fakat kangren olmadı. Şimdi Beşiktaşlılar ve tüm Türkiye Şenol hocanın elinden geçtikten sonrasında Dele Alli kimmiş, Muleka iyi mi futbolcuymuş, Weghorst neler yapabilirmiş, Cenk Tosun iyi mi gol atarmış oldukça net görecekler. Şenol Güneş’le aramız asla iyi değil bunu etrafımız da bilir. Fakat aramızın iyi olmaması kulübün menfaatlerini yazmamamı gerektirmez. Mevcut durumda en iyi isim Güneş’tir. Bu hocaya da kendisi için ‘bitti, yaşlandı’ diyenlere meydan okuma için fırsattır. Çebi artık rahat rahat maç izleyebilir bundan dolayı ekip güvenilir ellerde.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu