BETPAS789 EN YENİ ADRESİ

Betpas789 güncel adresi değişti. Betpas789 yeni girişi oldu. Betpas789 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas789 Girişi.

Betpas789 Giriş

Almanya’da darbe planladıkları sebebi öne sürülerek gözaltına alınanlar içinde Real Madridli futbolcu David Alaba’nın kız arkadaşının babası Frank Heppner’ın da yer almış olduğu iddia edildi.

Bild gazetesinin haberinde, kendilerini “İmparatorluk Vatandaşı (Reichsbürger)” olarak nitelendiren ve darbe planladıkları için önceki gün düzenlenen “şafak operasyonu” ile gözaltına alınan 25 şahıs içinde Münihli meşhur şef Frank Heppner’ın da (62) bulunmuş olduğu ileri sürüldü.

Haberde, yıldız oyuncu David Alaba’nın kız arkadaşı Shalimar’ın babası olan Heppner’ın, Avusturya’nın lüks kayak merkezi Kitzbühel’de çarşamba günü hususi kuvvetlerce düzenlenen operasyonda gözaltına alındığı savunuldu.

Münih’te birinci derslik lüks bir restoranın patronu ve bir firmanın sahibi olan ve tutuklandığı belirtilen Heppner’ın, bir aşçılık okulunda da ders verdiği aktarıldı.

Haberde, darbenin gerçekleşmesi durumunda Heppner’in müstakbel kral ve çete lideri Prens Heinrich XIII Reuss’un (71) hususi aşçısı olmasının planlandığı kaydedildi.

Heppner’in 28 yaşındaki kızı Shalimar’ın, 2019’dan beri yıldız futbolcu Alaba ile beraber olduğu bilgisi paylaşılan haberde, çiftin bir de evlatlarının olduğu belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu