BETPAS789 EN YENİ GİRİŞİ

Betpas789 giriş adresi değişti. Betpas789 yeni adresi oldu. Betpas789 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas789 Girişi.

Betpas789 Giriş

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar, kulübün Yüksek Divan Kurulu Olağan Toplantısı’nda açıklamalarda bulunmuş oldu.

Uğur Dündar’ın, Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Olağan Toplantısı’nda yapmış olduğu konuşma aşağıdaki gibidir:

“19 Mayıs 1919’da Samsun’da yaktığı bağımsızlık ateşini, askeri, siyasal ve diplomatik eşi olmayan zaferlerinin sonucunda 29 Ekim 1923’te Cumhuriyet’le taçlandıran büyük Mustafa Kemal Atatürk ve dava dostlarını saygı, hasret ve minnet duygularımla bir kez daha anıyor; Cumhuriyet’in 99. yılını en içten dileklerimle kutluyorum.

Ne mutlu biz Fenerbahçelilere ki dünya tarihinin kaydını tutan tüm sayfaların önünde saygıyla eğildiği en büyük dehanın muzaffer komutan, eşi olmayan devrimci Mustafa Kemal Mustafa Kemal Atatürk’ün daha 19 Mayıs’ta aklına koyduğu bağımsızlığın, medeniyetin, eşitliğin, bilimin ve aklın anahtarı olan Cumhuriyetin hem neferi hem de Feneriyiz.

Ne mutlu biz Fenerbahçelilere ki dün kayıkhanemizden Anadolu’ya tabanca sevkiyatı yaparken Cumhuriyete giden o meşakkatli yolun Feneriydik.

Ne mutlu biz Fenerbahçelilere ki ulusal mücadeleye moral olması için işgal kuvvetlerinin karma takımını eze eze yenip General Harrington Kupası’nı müzemize taşıdığımızda Cumhuriyete giden o kutlu yolun Feneriydik.

Ne mutlu biz Fenerbahçelilere ki FETÖ’nün 3 Temmuz Kumpasında da Cumhuriyetin Feneriydik. Zira mevcudiyetimizin ve istikbalimizin yegâne temelinin bu olduğuna inanıyoruz. Bu temel en kıymetli hazinemizdir. İstikbalde de bizi bu hazineden yoksun etmek isteyecek dahili ve harici bedhahlara karşı gene Cumhuriyetin Feneri olacağız. Cumhuriyete tuttuğumuz Fenerin ışığı asla sönmeyecek, enerjisi asla tükenmeyecek. İlelebet Cumhuriyetin Feneriyiz.

Bu vesileyle bir kez daha Cumhuriyetimizin 99. yılını kutluyor. En büyük Fenerbahçeli azizi Mustafa Kemal Atatürk ve tabanca dostlarını saygı, hasret, rahmet ve minnetle anıyorum.

Yaşasın laik, demokratik Türkiye Cumhuriyeti, yaşasın Cumhuriyetimizin Feneri Fenerbahçemiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu