BETPAS789 GİR

Betpas789 güncel adresi değişti. Betpas789 yeni girişi oldu. Betpas789 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas789 Girişi.

Betpas789 Giriş

Galatasaray’da teknik direktör Okan Buruk, antrenman öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunmuş oldu.

OKAN BURUK’UN AÇIKLAMALARI
“TEK KORKUM BU”

Yakaladığımız ivmeyle devam etmek isterdik fakat yine lig başladıktan sonrasında aynı çıkışı devam ettireceğiz. Tek korkum, ulusal takıma giden oyuncuların sakatlık yaşamaması. Kendi içimizdeki antrenmanlarda da bir şanssızlık olmamasını dilerdim.

SAKATLAR İÇİN AÇIKLAMA

Maalesef Sergio’nun bileği döndü. Icardi, topuk pası verirken arka adalesinde zorlanma oldu. Bugün durumu belli olacak. Rashica’nın kalan bir ağrısı vardı, hala devam ediyor. Emre, Ross ve Hamza’nın sakatlıkları vardı. Maalesef şu an onu yaşıyoruz. Lig başladıktan sonrasında ulusal oyuncular aramıza katıldıktan sonrasında en iyi şekilde hazırlanacağız.

“BU SENE BÖYLE BİR SENE”

Bu süreçte de oynayacağımız hazırlık maçları, azca talih gören oyuncular açısından mühim olacak. 5 tane maç düşünüyoruz, 4’ü güncellendi. Bir 5. maç için de emek harcama devam ediyor. Arayı en iyi şekilde değerlendireceğiz. Bu yıl, bu şekilde bir yıl. Adapte olmamız gerekiyor, olacağız.

“SON MAÇTA BAŞARDIK”

Sürekli emek harcama yapıyoruz. Oyun anlamında pozisyona giren bir takımdık. Sonlandırma anlamında sıkıntılar yaşadık. Direkten dönen toplar, neredeyse attığımız gol kadar. Ofansif anlamda kuvvetli, pozisyona giren bir takımdık. Bir tek sonuca çeviremiyorduk. Son maçta bu oldu. Yüzdemiz fazlaca fazlaydı. Hep çalışıyoruz fakat ne kadar çalışırsanız çalışın oyuncunun bitirişi ehemmiyet kazanıyor. Son 2 maçı kazanıp Başakşehir maçına fazlaca güvenli çıktık. Pozitif etkilerini gördük.

“İLK DÜŞÜNCEM TRANSFER DEĞİL”

Transfere hazırlık yapılıyor. Ne olacak, önümüze ne çıkacak bilmiyoruz. İlk transferlerimiz, kendi içimizdeki oyuncular olacak. Bu kamp ve hazırlık maçlarında oyuncularımızı göreceğiz. Geniş kadroda azca talih verdiğimiz oyuncular olacak. Kendini net olarak gösteremediler, akademiden gelen genç oyuncular var. Bir ihtimal transfere kalmadan oynayacak oyuncularla transferi yapacağız. Transfere hazırlık yapıyoruz elbet. Kadromuzu güçlendirmek için devamlı emekler yapıyoruz. Ekibimizle birlikte emekler devam ediyor. Kadro geniş olduğundan ilk düşüncem aktarma değil, elimdeki oyuncuları değerlendirmek.

“HER MAÇ %100’LE OYNAMALIYIZ”

Zor bir fikstürdü. Yeni bir ekip için bu kadar fazlaca deplasman, derbiler vs. zordu. Yukarıdaki grupla puan olarak başa baş gittik. Liderin 2 puan peşinde bu söze girmek önemliydi. Sahamızda oynadığımız maçlar bizim için büyük avantaj. Bunun için de çıkıp yüzde 100’le oynamak gerekiyor. İçeride de, dışarıda da her maç yüzde 100’le oynamalıyız. Şu anki hedefimiz, tüm maçlara iyi şekilde hazırlanmak. Üst üste maçlar olacak. Zor bir dönem bizi bekliyor. Takımıma, kadroma güveniyorum. Yoğun gidişatta da en iyisini yapacağız. Oynanmadan maçlar kazanılmıyor

“AYNI YERDEN DEVAM ETMEK İSTİYORUZ”

Son maçlar oyun olarak daha netti. Netice olarak da bunu ortaya koyduk. Sadece, devamlı durmadan gelişmeye devam etmek gerekiyor. İlk kez bu şekilde bir deneyim yaşadık, sürem ortasında Dünya Kupası. En doğru şekilde ekibi performans ve fizyolojik olarak zirveye çıkarmak istiyoruz. Oyun olarak fazlaca iyi bir yerde bıraktık. Aynı yerden devam etmek istiyoruz.

“MAKSİMUM VERİMİ ALMAK İSTİYORUZ”

Mevcut kadromuzla ara transfere kadar devam edeceğiz. Bu oyunculardan en maksimum verimi almak istiyoruz. Azca süre alanları daha fazlaca oynatmak istiyoruz.

YUNUS VE KEREM İÇİN AÇIKLAMA

Yunus ve Kerem’in maddi anlamda iyileştirme için görüşmeler devam ediyor. Onların da ne kadar mühim, kıymetli bulunduğunu biliyoruz. Oyuncularımızı maddi, içsel, fizyolojik anlamda mutlu etmek istiyoruz. Onlar Galatasaray’a ilişkin ve Galatasaray için her şeyi yapabilecek oyuncular.

“GALATASARAY İÇİN ÇOK ÖNEMLİLER”

Kerem ve Yunus, Abdülkerim ile beraber en fazlaca süre alan yerli oyuncularımız. Fazlaca değerliler. İyi oynayabilir, fena oynayabilirler. Bir tek Kerem ve Yunus üstünden değerlendirmeler yapılmış oldu fakat takımın oyununun oturma süreci vardı. Yüzde 100’ünü veremeyenler oldu. Kerem belli maçlarda çıkışını koydu. Yusuf, ligin başlangıcında fazlaca etkiliydi. İkisi de mühim, kaliteli ve ulusal oyuncular. Galatasaray için fazlaca önemliler. Onlar da Galatasaray’a hizmet etmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

“YUNUS’A GÜVENİYORUM”

Kerem mühim. Yunus mühim. Yunus’u kendi performansına getirmek istiyoruz. Tarafındaki oyuncuların performansı da fazlaca mühim. Ben Yunus’a fazlaca güveniyorum. Bu hazırlık kampına fazlaca motive geldi. Beklentimiz fazlaca yüksek.

“BENİM İÇİN EN DEĞERLİ OLAN YER SOKAK”

Galatasaray, tarihindeki en fena sezonlarından birini geçen sürem geçirdi. Bunun üzerine yeni başkan, oluşum, teknik kurul, oyuncu grubu geldi. Bu geçiş sancılı olacaktı ve eleştiriler gelecekti. Benim için en kıymetli olan yer sokak. Sokakta ne düşünüyorlar, davranışları iyi mi? Sokak değişik, toplumsal medya değişik. Sokaktan cevabı daha net alıyorsunuz. Bana ve oyuncularıma hep destek verdiler.

“GÖREVİMİN BİLİNCİNDEYİM”

Taraftarını mutlu eden, stadyuma çeken bir ekip var. Bunu son 3 maçta skor olarak da ortaya çıkardı. Bu şekilde devam etmek istiyor, taraftarımızı mutlu etmek istiyoruz. Kimle konuşsam sokakta, bir an ilkin maçların başlamasını istiyor. Benim için bu mühim. Galatasaray taraftarına bu havayı yaşatmak önemli. 2 tane hazırlık maçı var evimizde. Oyunu aynı şekilde devam ettirmek isteyeceğiz. Oyuncularla burada mutlu ortam yarattık. Bunu da evimizde, stadyumumuzda taraftarımızla yaşamak istiyoruz. Ben hep destek gördüm. Bu desteğin karşılığını vermek isterim. Görevimin bilincindeyim.

“UMARIM ŞAMPİYON OLURUZ”

Galatasaray, şampiyonluk yolunda en iddialı takımlardan biridir. Geçen yıl ligi 13. sırada bitirmiş bir ekip vardı. Ekip üstünde tesirleri net şekilde vardı. Bu yıl, değişik bir yıl. Şampiyonluk yolunda elimizden geleni yapacağız. Ümit ederim şampiyon oluruz.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu