BETPAS789 GİRİLEBİLİR ADRESİ

Betpas789 güncel girişini kullanın. Betpas789 yeni adresi oldu. Betpas789 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas789 Girişi.

Betpas789 Giriş

Trabzonspor’un eski teknik direktörlerinden Hüseyin Çimşir, TSYD Trabzon Dergisi’ne çarpıcı açıklamalarda bulunmuş oldu.

12 yaşlarında Trabzonspor’un kapısından giren, bordo-mavili formayla 300’ün üstünde maça çıkan Hüseyin Çimşir, kaçan şampiyonluğu, yaşadıklarını ve bundan sonrası için neler yapmak istediğini TSYD Trabzon Dergisi’ne deklare etti. Trabzonspor’un 2019-20 sezonunda kaçırılmış olduğu şampiyonlukla ilgili konuşan Hüseyin Çimşir, “16 lig, 6 da kupa maçıyla birlikte 22 maça çıktık, 2 kez yenildik bir tek (son iki hafta Denizli ve Konya maçları). 22 maçtaki puan ortalamam 2.05. Ligi ikinci sırada bitirdik. Kesinlikle başarısız değilim” dedi.

Hüseyin Çimşir, yardımcısı Eddie Newton ile ilgili çarpıcı ifadeler kullandı. Genç çalıştırıcı, “Ünal hocanın gönderilip yerine ben geçtiğimde yönetim bana, ‘UEFA kriterleri gereği maaşına zam yapamayacağız’ dedi. Mevzu Trabzonspor olunca ben de bunu mesele etmedim. Aradan 2-3 ay geçtiğinde öğrendim ki ben 45 bin TL maaş alırken, Eddie Newton’a 30 bin Euro (245 bin TL) veriliyormuş. Bunu sonradan öğrendim” ifadelerini kullandı.

EN büyük üzüntüsünün kupa finaline teknik direktör olarak çıkamamak bulunduğunu dile getiren Hüseyin Çimşir, “Bu içimde ukte olarak kaldı. O kupayı takımla beraber kaldırmayı oldukca istiyordum. Sadece Trabzonspor’un şampiyon olması üzüntümü birazcık olsun dindirdi” ifadesini kullandı. Trabzonspor’un geçtiğimiz yıl elde etmiş olduğu şampiyonluğu da değerlendiren Çimşir sözlerini şöyleki tamamlamış oldu: “Doğru planlama, doğru aktarma stratejisi ve rakiplerin de başarısızlığı şampiyonluğu getirdi.”

ACELE ETMİYORUM

Tüm maçları ekibiyle beraber izlediğini söyleyen Hüseyin Çimşir, teknik adamlık için telaşlı davranmadığını dile getirdi. Çimşir, “Dil ve yazışma mevzusunda çalışıyorum. Gelecek ay programımda bir değişim eğer olmazsa Almanya’da 2, İngiltere’de bir kulübü ziyaret edeceğim. Planlarımızın örtüştüğü bir kulüple adım atmak isterim” dedi.

(Karadeniz Gazetesi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu