BETPAS789 GİRİŞ

Betpas789 güncel girişini kullanın. Betpas789 yeni adresi oldu. Betpas789 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas789 Girişi.

Betpas789 Giriş

Polonya’nın 34 yaşındaki golcüsü Robert Lewandowski, Fransa’ya 3-1 yenilerek 2022 FIFA Dünya Kupası’na veda ettikleri son 16 turu maçının peşinden açıklamalarda bulunmuş oldu.

Lewandowski, “Elimizden gelenin en iyisini yaptık. Savaşım ettik. Birkaç pozisyon yarattık. Hakikaten yüzde yüzümüzle oynadık. Fransızlar’ın hücumlarını savunmaya çalıştık. Golden sonrasında bile elimizden geleni verdik. Birkaç şey eksikti. Bilhassa kaçırdığımız gollerde daha iyi vuruşlar yapabilirdik. Sonunda bir gol attık fakat yetmedi doğal ki.” dedi.

Maçın en mühim anıyla ilgili gelen soruya Lewandowski, “Yediğimiz ilk gol için üzgünüm. Oldukça fazla savunmaya yaslandığımız dakikalar vardı. Bence ceza sahası içine fazlaca gömüldük. Fransızlar da bundan yararlandı ve kazanmıştır.” dedi.

Katar’ın son Dünya Kupası olup olmadığına dair gelen soruya yıldız golcü, “Bir sonraki Dünya Kupası, fazlaca uzak. Birçok unsur var. Şu an bilmiyorum. Ben futboldan keyif almaya bakıyorum. Bence en önemlisi bu.” sözleriyle konuşmasını noktaladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu