BETPAS789 GİRİŞ ADRESİ

Betpas789 güncel adresi değişti. Betpas789 yeni girişi oldu. Betpas789 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas789 Girişi.

Betpas789 Giriş

Galatasaray’ın genç sağ beki Sacha Boey, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

“SADECE FUTBOLUMA ODAKLANIYORUM”

İyi bir sürem geçirdiğini söyleyen Boey,“Bu sürem gelişimimin altındaki tek sebep, yaptığım emekler. Ekip haricinde da idmanlarıma devam ettim devamlı olarak. Takımın iyi sonuçlar alması, benim de parlamamı sağlamış oldu. Berkan ve Bafe ile ekip içinde ve haricinde oldukca iyi arkadaşız. Sözleşme mevzularıyla ilgili durumları menajerime bırakıyorum. Ben şu an yalnız futboluma odaklanıyorum.” dedi.

“GELECEKTE DÜNYA KUPASI’NDA YER ALMAK İSTİYORUM”

Dünya Kupası’nda yer alma hedefi bulunduğunu söyleyen genç oyuncu, “Kamerun’un Dünya Kupası’nda ileri turlara gitmesini umuyorum. Fazlaca büyük bir organizasyon. Ben şu an Galatasaray’a konsantreyim fakat gelecekte Dünya Kupası’nda yer almayı isterim.” ifadelerini kullandı.

TRANSFER İDDİALARI

Geçirme haberlerini yanıtlayan Boey, “Futbolda ne süre, nasıl biteceğini bilemezsiniz. Sürem başlangıcında takımın içinde bile değildim. Şu an iyi bir noktayım. Galatasaray’da olmak ve sezonu Galatasaray ile şampiyon bitirmek benim için oldukca mühim. Kendi istatistiklerim yerine takımın başarısına bakıyorum. Bu benim için oldukca mühim.” sözlerini sarf etti.

“BAŞAKŞEHİR MAÇI, EN İYİ MAÇLARIMIZDANDI”

7-0 kazanılan Başakşehir mücadelesinin en iyi maçlarından biri bulunduğunu söyleyen Sacha Boey, “Başakşehir maçı, oynadığımız en iyi maçlardan biriydi. Attığımız 7 gol bunun bir kanıtı. Şu anda da iyi çalışıyoruz ve benzer performansları her hafta tekrarlamayı hedefleyeceğiz. Oyunumuz ve motivasyonumuzla ilgili bir değişim yok. Bu ara, kendimizi geliştirmek için bir fırsat olacak. “ ifadelerini kullandı.

FENERBAHÇE AÇIKLAMASI

Fenerbahçe ile görüşüp görüşmediği sorusuna cevap veren Boey, “Fenerbahçe ile hiçbir iletişimim olmadı. Onlardan bana teklif gelmedi.” diyerek sözlerini noktaladı.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu