BETPAS789 GİRİŞİ

Betpas789 güncel girişini kullanın. Betpas789 yeni adresi oldu. Betpas789 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas789 Girişi.

Betpas789 Giriş

Türk Hava Yolları (THY), İstanbul’da düzenlenen 2022 Ampute Futbol Dünya Kupası final maçında rakibi Angola’yı yenip şampiyon olan Ampute Futbol Ulusal Ekibi’na 200 bin mil armağan edecek.
THY Basın Müşavirliğinden meydana getirilen açıklamaya gore şirket, 2022 Ampute Futbol Dünya Kupası finalinde Angola’yı Ömer Güleryüz, Rahmi Özcan (2) ve Serkan Dereli’nin golleriyle 4-1 yenerek Türkiye’ye gurur yaşatan ay-yıldızlı ekibin oyuncuları ile teknik heyetine aileleriyle beraber kullanabilecekleri 200 bin mil armağan etme sonucu aldı.

Mevzuya ilişkin toplumsal medya hesabından açıklamada bulanan THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, dünya şampiyonu unvanıyla Türk bayrağını zirvede dalgalandıran Ampute Ulusal Ekibi’nı kutlama etti.

Bolat, spora ve sporcuya destek olmaya devam edeceklerini belirterek, “Bayrak taşıyıcı Türk Hava Yolları olarak dünyanın en iyisi olmak için ortaya koydukları çabayı ve ülkemize yaşattıkları gururu taçlandırmak istiyoruz. ‘Bizim Çocuklar’ ve teknik heyetteki her bir kahramanımız için ‘Miles & Smiles Elite Kart’ düzenleyecek, kartlarına aileleriyle beraber kullanabilecekleri 200 bin armağan mil yükleyeceğiz. Spora ve sporcuya olan desteğimizi sürdürmeye, Türkiye’nin değerlerinin yükselişi için çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu