BETPAS789 GÜNCEL ADRESİ

Betpas789 güncel girişini kullanın. Betpas789 yeni adresi oldu. Betpas789 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas789 Girişi.

Betpas789 Giriş

Fenerbahçeli iş insanı Sadettin Saran sarı lacivertlilerin bu sürem hem futbolda hem de basketbolda izleyenlere keyif verdiğini belirtirken kulübe desteğe devamlı hazır bulunduğunu söylemiş oldu.

Saran şu değerlendirmeleri yapmış oldu: “Hem futbolda hem de adam basketbolda iki hocamız da oldukça iyi. Fenerbahçe hoca anlamında bu yıl hedefi tam 12’den vurdu. İnşallah futbolda şampiyon oluruz, EuroLeague’de de Final-Four oynarız.

FUTBOL VE BASKETBOL ÇOK İYİ DURUMDA

İki ekip da oldukça başarıya ulaşmış ve iyi oyuncular geçirme edildi. İki kulvarda da oynanan oyun keyif veriyor. Basketbolda geçen seneye gore daha azca bütçesine karşın iyi bir ekip kuruldu, oldukça iyi oynuyorlar, inşallah final-four’a gideceğiz Futbol takımında büyük bir talep var, oldukça güzel bir uyum yakalandı. Şampiyon olacak ekip 90. dakikada da gol arar, gol atar. Hepsi bu yıl yaşanıyor.

BAŞKAN OLMAK BENİM HAYALİM

Fenerbahçe şu anda şampiyonluğa gidiyor, başkanlık meselesini konuşmak yanlış olur. Fenerbahçe başkanlığı benim hayalim. İhtiyaç var ise da koşa koşa değil sprint ata ata gideriz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu