BETPAS789 GÜNCEL ADRESİ

Betpas789 giriş adresi oldu. Betpas789 yeni adresi artık. Betpas789 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas789 Girişi.

Betpas789 Giriş

Yukatel Kayserispor’da Muhteşem Genel Kurul 10 Aralık 2022 Cumartesi günü yapılacak. Yeni yönetimin belirleneceği genel kurulda ek olarak Kayserispor’un 1 Milyar TL’yi geçen borcu ele alınacak.

Tarihinde görmediği gelirleri kasasında gören sadece yeni yönetimle beraber meydana getirilen bilinçsiz harcamalar sebebiyle borcu kat kat artarak 1 Milyar TL’yi geçen Kayserispor Kulubü adeta borç batağına sürüklendi.

Başkan Berna Gözbaşı’nın çaresiz kalmış olarak başkanlığı bırakmak zorunda kalmış olduğu sarı kırmızılı kulüpte mali krizin aşılıp aşılamayacağı endişesi oluştu.

Aktarma tahtasının kapalı olması, bazı oyuncuların sözleşmelerinin sona erecek olması ve 1 Milyar TL’yi geçen borçla beraber inanılmaz bir çıkmaza sürüklenen Kayserispor’da yönetim zafiyeti tartışmaları da bununla beraber geldi. Yeni yönetimin belirleneceği Muhteşem Genel Kurul da koltuğa oturacak yeni başkanın tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldıracak bir güce haiz olması için seçici adlar üstünde duruluyor.

Şuana kadar resmi olarak Başkan talibi çıkmazken, gelecek günlerde Kayseri’nin önde gelen adları tarafınca belirlenecek yeni yönetimin kamuoyu ile paylaşılacağı öğrenildi.

HABER: Faruk AYDEMİR

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu