BETPAS789 RESMİ ADRES

Betpas789 giriş adresi oldu. Betpas789 yeni adresi artık. Betpas789 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas789 Girişi.

Betpas789 Giriş

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ile yönetim kurulu üyeleri ve futbolcular, Siirtli öğrencilere mont ve bot desteğinde bulunmuş oldu.

Kampanyayı organize eden Beşiktaş A Ekibi Araç-gereç Sorumlusu ve maraton sporcusu Erdal Erdem, Kurtalan ilçesine bağlı Akdem köyüne gelmiş olarak burada Akdem İlkokulu öğrencilerine mont ve bot armağan ederken, onlarla söyleşi etti.

Erdal Erdem, AA muhabirine yapmış olduğu açıklamada, kulüp başkanı Çebi’nin öncülüğünde toplumsal mesuliyet faaliyetlerini sürdürdüklerini söylemiş oldu.

Kulüp olarak fırsat buldukça Siirtli öğrencilerin da yüzünü güldürmeye çalıştıklarını ifade eden Erdem, şu şekilde konuştu:

“Toplumsal mesuliyet çalışmalarımız kapsamında Siirt’teki gereksinim sahibi bazı ailelerimizi ziyaret ederek besin paketlerini teslim ettik, küçük çocuklarımızla hasbihal etme fırsatı bulduk. Akdem İlkokulu ve Anaokulu öğrencilerimizle bir aradayız. Başkanımız Ahmet Nur Çebi, yönetim kurulu üyelerimiz ve futbol camiamızın destekleriyle geldik. Çocuklarımıza montlarını, botlarını giydirdik. Onların mutluluğu hepimizin mutluluğu olması lazım.”

Beşiktaş Kulübünün, sporun haricinde oldukca güzel toplumsal projeleri bulunduğunu aktaran Erdem, çocuklar için toplumsal projelere devam edeceklerini dile getirdi.

Siirt Şehit Zafer Kılıç Spor Lisesi’nde de öğrencilerle bir araya gelen Erdem, burada öğrencilerin spora ilişkin sorularını yanıtladı.

Erdem, ev sahipliğinden dolayı Siirt İktisas Spor Kulübü başkanı ve bununla birlikte eski ulusal güreşçi Mehmet Şakir Kayaalp ve kulüp üyelerine de teşekkür etti.

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu