BETPAS789 SON ADRESİ

Betpas789 giriş adresi değişti. Betpas789 yeni adresi oldu. Betpas789 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas789 Girişi.

Betpas789 Giriş

Fas teknik direktörü Walid Regragui, İspanya zaferi sonrası açıklamalarda bulunmuş oldu.

Regragui dünyanın en iyi takımlarından birini elediklerini söyleyerek sözlerine başladı ve “Fas halkına daha da fazlasını vermek istiyoruz. Kadromuzla oldukça gurur duyuyoruz, bu da bizi daha iyi olmaya itiyor. Oyuncularımız muhteşem bir şey yapmış oldu. Dünyanın en iyi takımlarından birine, turnuvanın kim bilir en iyi takımına karşı asla eksiğimiz olmadan savaşım ettik ve kazandık.” diye konuştu.

Kaleci Yassine Bounou’nun penaltılardaki performansını da yere göğe sığdıramayan Regragui, “Maçta oldukça efor sarf ettik. İspanya bizi topun peşinden oldukça koşturdu fakat Dünyanin en iyi kalecilerinden birine sahibiz” açıklamasını yapmış oldu.

Dünya Kupası’nda final hedeflediklerini de saklamayan Regragui, “Sınırlarımızı zorlamaya devam etmek istiyoruz. Çabalarımızın karşılığını sahada alabilmek güzel. Bu yola çıkarken iddialı olmamız icap ettiğini söylemiştim. Çocuklar da buna inandı bundan dolayı tüm oyuncularım vatanı için ölmeye hazır” diyerek iddiasını bir kez daha ortaya koydu.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu