BETPAS789 SON GÜNCEL ADRESİ

Betpas789 giriş adresi oldu. Betpas789 yeni adresi artık. Betpas789 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas789 Girişi.

Betpas789 Giriş

Ara geçirme periyodu için Jorge Jesus’un istediği kadro genişliğini yaratmak adına çalışmalarını sürdüren ve bu doğrultuda nokta atışı oyuncular üstünde duran Fenerbahçe , bir taraftan genç oyuncularla ilgili de operasyona hazırlanıyor. Yerli rotasyonunu güçlendirmek isteyen Sarı-Lacivertliler’in listesine sürpriz bir isim girdi.

Geçtiğimiz günlerde Volkan Demirel’in verdiği röportajda, “Haaland şeklinde üst düzey seviyelere çıkabilecek bir oyuncu” söylediği Hatayspor’un 20 yaşındaki golcüsü Bertuğ Yıldırım, hedeflerden biri haline geldi.

VOLKAN DEMİREL’DEN ÖVGÜLER

Volkan Demirel, Bertuğ Yıldırım’a övgülerde bulunarak, “Hatay’a geldiğimizde de Bertuğ örneğini vereceğim. Bertuğ 20 yaşlarında bir genç. Fakat şaşırtıcı ve hayret verici bir fizik kalitesi, şaşırtıcı ve hayret verici bir bitiriciliği, şaşırtıcı ve hayret verici bir enerjisi, bitmek bilmeyen bir gücü var. Bunu oldukca iyi kullanırsa onda da oldukca iyi bir mesafe kat edeceğiz. Bence Türk futbolunun yetiştirdiği en büyük santrfor olacak. Haaland, Ibrahimoviç… Bu seviyelerin oyuncusu olabilecek bir oyuncudan bahsediyorum. Eğer dediklerimizi yaparsa… Biz yolu göstereceğiz. Bertuğ da yürürse eğer o da Türk futbolu adına oldukca büyük kazanç olacaktır.” sözlerini dile getirmişti.

ÖZHAN PULAT KEŞFETTİ

Bertuğ Yıldırım 2013 senesinde Sarıyer alt yapısında futbola başladı. Yıldız adayını keşfeden isim Ömer Erdoğan’ın yardımcılığını icra eden Özhan Pulat. Pulat genç oyuncuyu 2018 senesinde U17 Türkiye Şampiyonası’nda keşfetti. Devrin teknik direktöre Ömer Erdoğan yardımcısı Özhan Pulat’ın önerisiyle golcü futbolcuyu Hatayspor’a geçirme etti. 20 yaşındaki golcüye Süper Lig’de ilk şansı da gene Ömer Erdoğan geçen sürem vermişti.

SAĞ BEK VE SOL BEK DE LİSTEDE

Bertuğ’un yanı sıra daha ilkin de adı Fenerbahçe ile anılan Antalyaspor’un genç sağ beki Bünyamin Balcı da Kanarya’nın listesindeki adaylardan bir tanesi. Sarı-Lacivertliler, ek olarak alt liglerle ilgili de tarama hayata geçirmeye devam ediyor.

Bu kapsamda 2. Lig ekibi Bucaspor’un genç sol beki Enes Alıç’ın da gözlemlenen oyuncular içinde olduğu ifade ediliyor. Kanarya dönem içinde nokta atışı takviyelerin yanı sıra yaş ortalamasını düşürecek yerlilere de imza attırabilir. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu