BETPAS789 ULAŞILABİLİR ADRESİ

Betpas789 giriş adresi değişti. Betpas789 yeni adresi oldu. Betpas789 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas789 Girişi.

Betpas789 Giriş

İngiltere Ulusal Ekip Teknik Direktörü Gareth Southgate, Fransa ile oynayacakları Dünya Kupası çeyrek final maçı öncesi değerlendirmelerde bulunmuş oldu.

Southgate yapmış olduğu açıklamada, “Buraya kadar gelip diken üstünde durmanın bir anlamı yok. Topla neler yapabileceğimizi biliyoruz ve kazanacağımıza inancımız tam.” dedi.

Büyük takımları yenerek buralara geldiklerini söyleyen başarıya ulaşmış çalıştırıcı, “Büyük takımları yendik. Önümüzde yüksek baskılı gecelerin bizi beklediğini biliyoruz. Ekip olarak bir çok zorluğa direnç gösterdik. Aslına bakarsan bu şekilde baskılı günler sizi zor maçlara hazır hale getiriyor.” ifadelerini kullandı.

Fransa ile ilgili de konuşan Southgate, “Doğal ki oldukça kaliteli bir rakibe karşı zor bir maç oynayacağız. Geçmişte meydana getirilen tüm her şey tarih oldu. Yeni bir tarih yazmak için cumartesi gününe odaklandık. Bu aşamada oldukça dengeli maçlar olacak. Maçı kazanacak kaliteye sahibiz.” şeklinde konuştu.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu