BETPAS789 ULAŞILABİLİR GİRİŞİ

Betpas789 giriş adresi oldu. Betpas789 yeni adresi artık. Betpas789 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas789 Girişi.

Betpas789 Giriş

Bodrum katında bulunan boks salonuna kaçan futbol topunun peşinden gitmesi sonrası bu sporla tanışan 16 yaşındaki Refik Kartal’ın hedefi, ilkin Avrupa Şampiyonası, peşinden da olimpiyatlarda altın madalya kazanmak.

Yıldız Adam Boks Ulusal Ekibi’yla Türkiye Boks Federasyonunun Kadıdağı Kamp Merkezi’nde İtalya’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası’na hazırlanan Refik Kartal, AA muhabirine açıklamalarda bulunmuş oldu.

Geçen yıl Gürcistan’da düzenlenen Avrupa Yıldız Erkekler Şampiyonası’nda üçüncü olan ve altın madalya hedefini bu yıl gerçekleştirmek isteyen Refik Kartal, boksa 4 yıl ilkin tesadüfen başladığını söylemiş oldu.

Ankara’da mahallede dostlarıyla futbol oynarken topun bir binanın bodrum katına kaçtığını belirten Refik, “Oranın boks salonu olduğundan haberimiz yoktu. Dostlarımla topu almaya gittiğimde antrenörüm Abbas Taşdelen bizi içeri çağırdı. Bizimle konuşurken, ben de torbaya birkaç yumruk attım. İyi bir boksör olabileceğimi söyleyerek salona çağrı etti.” dedi.

O yıl ilk kez Türkiye Şampiyonası’na katıldığını özetleyen Refik, “Türkiye şampiyonu oldum. 2019, 2020 ve 2021’de de yenilgisiz Türkiye şampiyonluğunu kazandım. Geçen yıl Avrupa Şampiyonası’na katıldım. Orada yarı finalde Rus rakibime yenilerek Avrupa üçüncüsü oldum.” diye konuştu.

Türkiye’deki turnuvalarda yenilgisi bulunmuyor

Boks kariyerinde bugüne dek Türkiye’de asla yenilgi yaşamadığına işaret eden ulusal boksör, “Avrupa Yıldızlar Şampiyonası’na katılacağım. Oldukca iyi çalıştık. Ekip olarak oldukca güzel dereceler elde edeceğiz. Kendime de inanıyorum. Yarım kalan işimi tamamlayıp Avrupa şampiyonu olacağıma inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Aslolan hedefinin olimpiyat şampiyonluğu bulunduğunu vurgulayan Refik, “Bodrum katına kaçan bir topla başlamış olan hikayenin buraya kadar gelebileceğine ben de inanmıyordum. Bundan sonraki hedefim olimpiyat şampiyonluğu.” şeklinde konuştu.

Ulusal ekip antrenörü Abbas Taşdelen ise Avrupa’da ekip olarak şampiyon olmak istediklerini dile getirerek, “Refik Kartal, dostlarıyla beraber kaçan bir topu almak için boks salonuna geldi. Birkaç arkadaşıyla onu çalıştırdım. 2018’den itibaren hep Türkiye şampiyonu oldu. Avrupa’da geçen yıldan yarım kalan işimiz var. Bunu Yıldızlar Avrupa Şampiyonası’nda tamamlayacağız. Orada İstiklal Marşı’mızı okutup, bayrağımızı göndere çekmek için elimizden geleni yapacağız.” değerlendirmesinde bulunmuş oldu.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu