BETPAS789 ÜYELİK GİRİŞİ

Betpas789 giriş adresi değişti. Betpas789 yeni adresi oldu. Betpas789 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas789 Girişi.

Betpas789 Giriş

Fenerbahçe bu sürem futboluyla büyük övgü topluyor. Jorge Jesus yönetimindeki sarı-lacivertliler ligde toplamış olduğu puanlar ve Avrupa Ligi’ndeki liderlik mücadelesinin yanısıra iki kulvarda da etkili oynuyor.

FENERBAHÇE ARTIK BU KONUDA TECRÜBELİ

Her maç kapalı gişe sahaya çıkan takımın futbolunu seyretmek isteyen taraftarlar deplasman maçları için de biletlere yoğun ilgi gösteriyor. Bu kadar kısa sürede oyun karakterinin değişmesi ve sonuçların gelmesi sıradışı bir durum olarak kabul ediliyor. Önceki dönemlerde birçok teknik adam; değişiklik, dönüşüm için minimum iki, üç ay talep ederken Jesus bunu bir ay içinde gerçekleştirmiş oldu. Bunun da tesiri ile sarı lacivertliler şampiyonluk yarışındaki en kuvvetli ekip olarak ön plana çıktı. Sadece sarı-lacivertliler bu mevzuda tecrübeli. Bilhassa yönetim… Daha ilkin iki kere benzer şekilde erken şampiyon duyuru edildikleri için bu kez sezona maç maç bakılıyor.

PEREIRA VE YANAL DÖNEMİNDEKİ HATALAR YAPILMAYACAK

Mesela; Ersun Yanal ile başlamış olan sezonda sarı-lacivertliler benzer şekilde büyük beğeni topluyordu. Arkasından Pereira döneminde ilk haftalarda da oldukça başarılıydı. Takımın şampiyonluk hasreti de eklenince gösterilen bu performanslar sonrası birazcık erken havaya girdi, sokuldu. Yöneticiler bu iki tecrübeyi hatırlatarak kati olarak bu tip yaklaşımları kabul etmiyor. Takımın etkili futbol oynaması ve netice almasına karşın şampiyonluk yarışının çetin geçeceği fikri hakim. Bundan dolayı ayaklar oldukça sağlam yere basıyor.

HER HAFTA TAM KONSANTRASYON

Samandıra’da da benzer bir hava var. Takımın başlangıcında tecrübeli ve ciddi bir teknik adam olması da bu davranışlarında ölçülü havada etken. Futbolda her an herşeyin olabileceğini bilen ve bunu birçok kez yaşayan teknik direktör Jesus takımını her haftaya tam konsantrasyon ile hazırlıyor.

MAÇ GİBİ ANTRENMAN

Sarı-lacivertli ekibin bu sezonki sırrı hepimiz tarafınca merak ediliyor. Jesus’un oynattığı oyun, birçok oyuncudan faydalanması ve fizik gücü beğeni topluyor.

Bununla ilgili birçok mühim unsur ön plana çıksa da antrenmanlar en belirleyici unsur oluyor.Sarı-lacivertli ekibin bu sezonki sırrı hepimiz tarafınca merak ediliyor. Jesus’un oynattığı oyun, birçok oyuncudan faydalanması ve fizik gücü beğeni topluyor. Bununla ilgili birçok mühim unsur ön plana çıksa da antrenmanlar en belirleyici unsur oluyor.

Yoğun maç temposuna karşın emekler oldukça ciddi ve yüksek seviyede geçiyor. Oyuncularından antrenmanları oldukça ciddiye almasını isteyen Portekizli çalıştırıcı bunun da meyvelerini topluyor. Taktiksel idmanlar adeta resmi maç seviyesinde geçiyor.Bu da antrenmanda meydana getirilen çalışmaların daha kolay sahaya yansımasını sağlıyor.

Antrenman öncesi oyunculara teknik kurul o günkü program ile ilgili informasyon veriyor. Tüm futbolcular çalışmada bir sürprizle karşılaşmıyor. Salon çalışmasının arkasından saha çalışmalarına geçiliyor. Bilhassa saha çalışmalarında futbolcuların büyük keyif alınmış olduğu ifade edildi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu