BETPAS789 YENİ ADRESİ

Betpas789 güncel adresi değişti. Betpas789 yeni girişi oldu. Betpas789 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas789 Girişi.

Betpas789 Giriş

A Ulusal Hanım Hokey Ekibi, Almanya’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası için Amasya’da 4. kampına girecek.

Türkiye Hokey Federasyonundan meydana getirilen açıklamaya gore, ay-yıldızlı hokeyciler, 7-11 Aralık tarihlerinde Hamburg kentinde yapılacak Avrupa Şampiyonası için ilk hazırlık kampını 10-19 Eylül’de, ikinci hazırlık kampını 9-17 Ekim tarihlerinde, üçüncü hazırlık kampını ise 4-14 Kasım tarihlerinde Amasya’da tamamladı.

A Ulusal Hanım Hokey Ekibi, şampiyona öncesinde son hazırlık kampını ise gene Amasya’da 25 Kasım-6 Aralık tarihlerinde gerçekleştirecek.

Ulusal ekip ile ilgili Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan, Türk hokey tarihinde oldukca mühim bir yere haiz şampiyonaya hazırlandıklarını ifade ederek “Bundan 5-6 yıl ilkin bu şampiyonaya katılmak ülkemiz için bir hayaldi. Bugün senelerce verdiğimiz emeklerin karşılığı olarak Avrupa’nın en iyi 6 ülkesinin bulunmuş olduğu şampiyonada savaşım edeceğiz. Geldiğimiz bu nokta Türk hokeyinin gelişimini açık bir halde ortaya koyuyor. İnanıyorum ki A Ulusal Hanım Takımımız ülkemizi onurlandıracak neticelerle geri dönecektir.” açıklamasında bulunmuş oldu.

Başantrenör Yasin Yükseler’in yönetimindeki A Ulusal Hanım Hokey Ekip’ın kadrosunda şu sporcular bulunuyor:

“Emine Bahçivan, Fatma Songül Gültekin, Kübra Güzelal, Merve Aslan, Meryem Oymak, Perihan Çınar, Selin Güzeller, Serpil Seval Öztürk, Sinem Yalçın, Tuğçe Şahiner, Yeter Çelik, Zeliha Kendir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu