BETPAS789 YENİ ADRESİ

Betpas789 güncel girişini kullanın. Betpas789 yeni adresi oldu. Betpas789 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas789 Girişi.

Betpas789 Giriş

Dünya Kupası içinde Türkiye’de yabancı kuralı tekrardan kritik edilmeye başlandı.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, yabancı kuralının değiştirilmemesini net şekilde istiyor. Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus ise son yapmış olduğu açıklamada Türk futbolunun gelişimi için kuralın özgür kalması icap ettiğini dile getirdi. Galatasaray da yabancı kuralının özgür bırakılmasına sıcak bakıyor.

Türkiye Futbol Federasyonu ise bu sürem sonuna kadar 8+3 yabancı kuralını devam ettirmeyi düşünüyor. TFF, bu mevzuda ödün vermeyecek.

KULÜPLER SICAK BAKMIYOR

Son dönemde tartışılan öteki mevzu ise yargıcı yapısı… Kulüplerin bir çok şu anki mevcut orta yargıcı ekibine yabancı yargıcı takviyesi yapılması icap ettiğini ifade ediyor. Kulüplerin bazıları da derbi maçlarında bu kuralın hayata geçmesi icap ettiğini dile getiriyor.

TFF, orta yargıcı olarak yabancı getirilmesini istemiyor. Yargıcı yapısı mevzusunda titiz bir emek harcama yapılmış oldu. Kulüpler Birliği ile bu emek harcamalar paylaşıldı. Federasyon, yeni sezonda MHK ile ilgili projeleri hayata geçirmeyi planlıyor.

BİTİGEN VAR’DA OLABİLECEK

VAR’a yabancı getirilmesi mevzusunda ise belirsizlik devam ediyor. Türkiye Futbol Federasyonu, bu mevzuda çalışmalarına devam ediyor. Kulüpler Birliği ise bu mevzu ile ilgili ortak bir karar almış değil. Bir çok kulüpler bu öneriye sıcak bakmıyor.

Lisan sıkıntısı olan Türk hakemlerin yabancı VAR ile iletişimi iyi mi yapacağı mevzusunda emek harcamalar sürüyor. Bazı orta hakemlerin VAR olarak vazife yapması da gündemde. Bilinmiş olduğu benzer biçimde Abdulkadir Bitigen, UEFA tarafınca VAR hakemi olarak görevlendiriyor. Bitigen’in VAR olarak vazife yapması umut ediliyor.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu