BETPAS789 YENİLENEN GİRİŞİ

Betpas789 giriş adresi oldu. Betpas789 yeni adresi artık. Betpas789 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas789 Girişi.

Betpas789 Giriş

TFF 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Kırşehir Futbol’da oyuncular, antrenmanda taşıdıkları pankartla taraftarları ve sporcuları Ulusal Ağaçlandırma Günü’nde fidan dikmeye çağrı etti.

Kırşehir Orman İşletme Müdürü Alper Çimen ve kurum çalışanları, takımın antrenmanından ilkin Güneykent Tesisleri’ne gelmiş olarak, futbolcu ve yöneticileri, 11 Kasım Ulusal Ağaçlandırma Günü’nde Aşıkpaşa Doğa Parkı’nda gerçekleştirilecek fidan dikim etkinliğine çağrı etti.

Futbolcular da antrenmana, “Ulusal Ağaçlandırma Günü fidan dikim etkinliğine tüm sporcularımızı ve taraftarlarımızı bekliyoruz” yazan pankartla çıkarak, farkındalık oluşturdu.

Alper Çimen, basın mensuplarına, her yıl değişik alanlarda etkinlik düzenlediklerini belirterek, “Ulusal Ağaçlandırma Günü’nde farkındalık oluşturma adına Kırşehirli sporcularımızı ve taraftarlarımızı çağrı etmeye geldik. Futbolcularımıza davette bulunduk. Ulusal Ağaçlandırma Günü’nde bizimle beraber olacaklarını belirttiler.” diye konuştu.

Teknik direktör Gökhan Beklemiş de Ulusal Ağaçlandırma Günü dolayısıyla ortak etkinlik planladıklarına işaret ederek, tüm sporcuları ve taraftarları fidan dikmeye çağrı etti.

Futbolcu Hacı Mustafa Karabulut ise “11 Kasım Ulusal Ağaçlandırma Günü’nde herkesi fidan dikmeye çağrı ediyoruz. Doğamızı ne kadar yaşatırsak o denli rahat nefes alırız. O yüzden hem doğamızı koruyalım hem de fidanlarımızı dikelim. Biz ekip olarak o gün orada olacağız, taraftarlarımızı da bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu