BETPAS793.COM YENİ ULAŞIM ADRESİ

Betpas793.com giriş adresi oldu. Betpas793.com yeni adresi artık. Betpas793.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas793.com Girişi.

Betpas793.com Giriş

Galatasaray’ın Belçikalı yıldızı Dries Mertens, basın mensuplarının sorularını yanıtlıyor.

    

MERTENS’İN AÇIKLAMALARI

Dünya Kupası çok kolay değildi. Kolay bir grup değildi. İki takım şu anda yarı final oynuyorlar. Biz eve geri döndük. Geri dönmüş olmaktan ötürü mutluyum. Şimdi devamına bakacağız.

“MUTLUYUM”

“Başka bir ülkeden gelip yeni bir lige başlamak kolay olmuyor. Bunu anlamak gerek. Ben Galatasaray’da olduğum için mutluyum. Galatasaray, geçen sezon ligi 13. bitirdi ve üstüne farklı liglerden 13 oyuncu geldi. Son maçlara bakınca iyi sonuçlar aldık. Ben burada mutluyum. İyi şekilde devam edeceğiz.”

“Biz Dünya Kupası’nda istediğimiz oyunu oynayamadık. Kendi hatalarımız vardı. Oynadığımız takımlardan 2 tanesi yarı finale yükseldiler. Kolay değildi.”

“FUTBOL HEP DEĞİŞİR”

“Adapte olmak gerekiyordu bu dönemdeki Dünya Kupası’na. Lig ortasında Dünya Kupası oynamak zor olabilir ama futbol hep değişir. Adapte olmak gerekir.”

“Galatasaray büyük bir kulüp. Büyük kulüplerin iyi ve genç oyuncuları vardır. Bizim de iyi gençlerimiz var. Takım olarak onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Genç oyuncularımızdan Yunus yeni sözleşme imzaladı. Bu durum, diğer gençlere de örnek olacaktır.”

JUVE’DEN TEKLİF GELDİ
“Juventus’tan teklif geldi. Benim için çok çok zordu, Napoli’den sonra Juventus’a gitmek. Olmazdı. Napoli’de uzun yıllar geçirdim.”

GALATASARAY’A TRANSFERİ

“Buraya gelmemde Dursun Başkan, Erden Başkan ve Okan Hoca’nın etkileri oldu. ‘Seni Galatasaray’a getirmek, Galatasaray’ı hak ettiği yere getirmek istiyoruz.’ dediler. Ben de Galatasaray’ın Türkiye’nin en iyi takımı olduğunu, bir önceki sezonu 13. bitirdiğini bildiğim için bu projeye ‘Evet’ dedim.”

“Okan Hoca’nın oğlu Ali Yiğit bizim maskotumuz gibi. Bize hep destek oluyor. Geldiği zaman kazanıyoruz, bize şans getiriyor.”

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu