BETPAS795 GİRİŞİNİ YAP

Betpas795 giriş adresi değişti. Betpas795 yeni adresi oldu. Betpas795 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas795 Girişi.

Betpas795 Giriş

Fernando Santos ile yollarını ayıran Portekiz Futbol Federasyonu, ulusal ekip teknik direktörlüğü için Jose Mourinho ile ileri düzey görüşmelere başladı.

Corriere dello Sport’ta yer edinen habere bakılırsa; Portekiz Futbol Federasyonu, Mourinho’nun menajeri Jorge Mendes ile perşembe gününden itibaren görüşmelere başladı. Federasyon başkanı Fernando Gomes, Jorge Mendes ile Mourinho’nun maaşını konuşarak başladı. Mendes de Portekiz’in önerilmiş olduğu maaşı Mourinho’ya iletti.

Jose Mourinho, Portekiz’den gelen teklifi cezbedici bulsa da Roma’nın hala önceliği olduğu açıklandı. Haziran 2024’te Roma ile olan sözleşmesi bitecek olan Mourinho, Portekiz ile görüşmelere ise devam edecek.

PORTEKİZLİLER’DEN MOURINHO’YA ÇAĞRI

Öte taraftan Mourinho, Roma ile hazırlık kampının son kısmı için Portekiz’e indi. Portekizli taraftarlar, Mourinho’ya ulusal takımın başına geçmesi için havalimanında tezahüratlarda bulunmuş oldu.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu