BETPAS797.COM SAĞLAM ADRESİ

Betpas797.com güncel adresi değişti. Betpas797.com yeni girişi oldu. Betpas797.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas797.com Girişi.

Betpas797.com Giriş

Yukatel Kayserispor, 22 Aralık Perşembe günü sahasında Gençlerbirliği ile oynayacağı Türkiye Kupası maçı hazırlıklarına devam ediyor. Bugün kulüp tesislerinde meydana getirilen antrenmanda futbolcular kondisyon çalıştı.

Teknik direktör Uygar Atan yönetiminde meydana gelen idman ortalama 1,5 saat sürdü. Güzel ve sıhhatli bir ortamda iyi bir kamp periyodu geçirdiklerini söyleyen Kayserispor teknik direktörü Uygar Atan, “Ali Karimi ile Majid Hosseini Dünya Kupasında olduklarından dolayı kampta yoktu. Herhangi bir sakatlık durumu yaşamadık. Fizyolojik anlamda istediğimiz verileri aldık. Değişik oyunlar denediğimiz 3 tane hazırlık maçı oynadık, iyi sonuçlar aldık. Oyuncularla konuştum yavaş yavaş hazır hale geliyoruz. Önümüzde oldukca mühim bir kupa maçı var. Kupa müsabakasını oynayıp ligde hafta sonu oynanacak maçları izleyeceğiz. İlk hafta maçımız yok. Ondan sonrasında Alanya maçına hazırlanacağız. Berna Gözbaşı’na bana bu kulüpte emek harcama imkanı verdiği için sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Bu kulüp içinde daha ilkin vazife almış bu kulübün şartlarını bilen yeni başkanımız Ali Çamlı oldu. Ona da yeni görevinde başarılar temenni ediyorum. Bu kulübün bu seneki amaçları ve hedefleri belli. Bu hedef doğrultusunda aynı mentalitede birlikte çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

İLHAN PARLAK: “GÜZEL BİR KAMP DÖNEMİ GEÇİRDİK”

Kayserispor kaptanı İlhan Parlak ise “Lige iyi başladık. Dünya kupasına kadar oldukca iyi bir performans gösterdik. Lig bitti, 10 günlük iznin peşinden Antalya’da kampta toplandık. Güzel bir kamp periyodu geçirdik, çalışmalarımız oldukca iyiydi. Hocamız değişik formatlarda oyun anlayışı üstünde durdu. Onlarda da başarı göstermiş olacağımız düşünüyorum. Güzel ve keyifli bir kampın peşinden yeniden şehrimize döndük. Burada antrenmanlara başladık. Önümüzde bir Gençlerbirliği kupa maçı var, ona hazırlanıyoruz. Kupa da bizim için oldukca mühim. Geçen yıl final oynamış bir takımız. İnşallah bu yıl o kupayı alırız” şeklinde konuştu.

“MESSİ HAYRANIYIM”

Dünya Kupası hakkında sorulan sual üstüne İlhan Parlak, “Her fırsat bulduğumda kendisi canlı izlemeye de giderim. Bence dünya futbolunun gelmiş, geçmiş en iyisi. Onu izlerken aldığım hazzı bana başka hiçbir şey vermiyor. Bu şekilde bir futbolcunun Dünya Kupasını hak ettiğini düşünüyorum. Futbolun adaleti var ise o kupanın Messi’ye gideceğini inanıyordum. Kendim almış kadar sevindim. Dünya futbolunun Messi’ye bir Dünya Kupası borcu vardı. Dün de o işlem tamamlandı” diye konuştu.

THIAM: “ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMDE ÇOK DAHA İYİ OLACAK”

Mame Thiam ise “Bence oldukca iyi bir kamp periyodu geçirdik. Orada oldukca iyi çalıştık. Hazırlık maçları oynadık, güzel maçlardı. Taktiksel olarak bazı yeniliklere çalıştık. Ümit ederim önümüzdeki dönemde ligin kalan kısmında oldukca daha iyi olacak” değerlendirmesinde bulunmuş oldu.

Dünya Kupası ile ilgili de düşüncelerini paylaşan Senegalli oyuncu, “Afrika futbolu olarak biz gelişmeye devam ediyoruz. Bunu da Fas örneğinde görebiliriz. Bu gelişmeyi sağlarken sahalara ve stadyumlara yatırım yapmalıyız. Bence bu turnuvada şunu gördük ki her insanın söyleyebileceği bir söz var” dedi.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu