BETPAS797.COM SORUNSUZ ADRESİ

Betpas797.com giriş adresi oldu. Betpas797.com yeni adresi artık. Betpas797.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas797.com Girişi.

Betpas797.com Giriş

Arjantin ile Fransa içinde oynanacak 2022 FIFA Dünya Kupası finali öncesi iddaa tahmini yapmak isteyenler için Sporx’in fenomen yazarı Sinan Bayram, mücadeleyi değerlendirdi ve önerisini sundu.

İşte Sinan Bayram’ın dev final için yorumu

“Dünya Kupası’nda her insanın merakle beklediği final maçında Messi’li Arjantin ile Mbappe’li Fransa karşı karşıya gelecekler ve kupa sahibini bulmuş olacak. Turnuvaya şok Arabistan yenilgisi ile süregelen ve o maç sonrası ağır eleştiriler alan Arjantin sonrasında fazlaca ciddi bir konsantrasyon ve bilhassa de tarihin en iyilerinden birisi olan Messi’nin olağan üstü performansı ile finale kadar gelmeyi başardı. Tangocular 36 senelik hasrete son vermek ve kupayı kaldırmak istiyor. Bilhassa de kim bilir son turnuvasını oynayan Messi ciddi konsantre olmuş durumda. Fransa ise son Dünya Şampiyonu ve onlar yine kazanıp tarihe geçmek istiyorlar. Kadro kalitesi olarak Brezilya ile birlikte en geniş ekibe haiz ekip olarak turnuvaya süregelen Horozlar, tek tek engelleri aşarak buraya kadar geldiler. Açıkçası fazlaca güzel bir final maçı temenni ediyorum. İki ekip için de elbet stres yükü fazla olacak. Ben finalde iki dev ülkeden de gol temenni ediyorum. KG Var seçimi bana nazaran makul tercih olacaktır.”

TAHMİN: KG VAR

 

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu