BETPAS798.COM GİRİŞİNİ YAP

Betpas798.com giriş adresi değişti. Betpas798.com yeni adresi oldu. Betpas798.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas798.com Girişi.

Betpas798.com Giriş

17 Aralık tarihinde Ali Sami Yen Nef Stadyumu’nda, Leo Residences projesinin lansmanını gerçekleştiren Nevita, satışa sunulan tüm dairelerin satışını üstün dereceli düzeyde bir süre ile bir saat içinde gerçekleştirmiş oldu.

Leo Residences projesini ve Galatasaray’ın gayrimenkul vizyonunu dünyaya en doğru şekilde anlatarak Galatasaray’ın global gayrimenkul yatırım pastasından en yüksek oranı alabilmesi için Ali Sami Yen Nef Stadyumu’nda inanılmaz bir görsel şölene ev sahipliği icra eden Nevita, Galatasaray’ın Mecidiyeköy’deki binasının satış süreçlerine imza atarak Galatasaray’a mühim bir finansal kaynak elde etmiş oldu.

“GALATASARAY’A YAKIŞAN ASLAN GİBİ BİR PROJE”

Galatasaray Başkanı Dursun Aydın Özbek, Leo Residences proje lansmanında yapmış olduğu konuşmasında; ”Mecidiyeköy’de bulunan gayrimenkulümüzün doğru koşullarda geliştirilip değerlendirilmesi, kulübümüzün ileriki dönemde atacağı adımları kolaylaştırması açısından büyük bir ehemmiyet arz ediyor. Bizim için oldukça kıymetli olan bu projede emlak piyasasında global anlamda kuvvetli bir şirketle, bilhassa yabancı yatırımcılar mevzusunda beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan Nevita ile çalıştık. Galatasaray’a yakışan aslan benzer biçimde bu projede satışa sunulan 134 dairemizin satıldığını görmek istiyordum. Nevita müthiş bir başarıya imza attı.” dedi.

“BİR SAAT İÇİNDE REKOR SATIŞA İMZA ATTIK”

Bugüne dek Türkiye’ye 2 milyar doların üstünde direkt ve dolaylı döviz girişini elde eden ve Türkiye’nin önde gelen markalı konutlarını internasyonal yatırımcılarla buluşturan Nevita Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Akbal, ”Galatasaray toplumunun ebatlarına bir kere daha şahitlik ettik. Bir Türk markasının global dünyada bu denli yüksek ilgi gördüğüne, bu kadar yüksek bir enerji yansıttığına daha ilkin bu denli tanık olmamıştım. Galatasaray’ın toplumunun gücü, Dursun Başkanımızın ve kıymetli yöneticilerin vizyonu, Leo Residences projesinin lokasyonu ve Nevita’nın kuvvetli satış ve dağıtım ağı bir araya ulaşınca bu işbirliğinden çok büyük sonuçlar elde etmek kaçınılmaz oldu. Geçen hafta gerçekleştirdiğimiz Leo Residences projesi imza töreni ve zamanı işbirliğinin arkasından gerek yurtiçinde gerek yurtdışında projeye beklentimizin oldukça ötesinde bir ilgi gördük. Telefonlarımıza yetişemedik.” dedi. Akbal, Sektör lideri olarak haiz olduğu tüm deneyim ve kaynakları, Leo Residence projesinin satış süreçlerinde kullandıklarını belirterek; satışların bir saatlik süreçte tamamlanmasının Galatasaray’ın marka değerinden ve gayrimenkul geliştirmedeki potansiyel etkisinden kaynaklandığını sözlerine ekledi.

180 konuttan oluşan Leo Residences’ın yüzde 70’i satışa sunuldu. Satışa sunulan 134 dairenin tamamının satılmış olduğu lansmanda, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek ve Kulüp yöneticileri, Galatasaray Sortif AŞ. Başkan Vekili Erden Timur, sporcular, spor ve sanat toplumunun mühim simaları, İstanbul’dan Antalya’ya, Çin Halk Cumhuriyeti’nden, Rusya’ya, Avrupa’dan Körfez ülkelerine kadar 4 değişik kıtadan 5 binden fazla Nevita acentesi yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu