BETPAS800.COM 2022 GİRİŞ ADRESİ

Betpas800.com giriş adresi değişti. Betpas800.com yeni adresi oldu. Betpas800.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas800.com Girişi.

Betpas800.com Giriş

Barcelona teknik direktörü Xavi Hernandez, Gavi ile Pedri’nin kendisinden ve Iniesta’dan daha iyi bulunduğunu söylemiş oldu.

Xavi verdiği röportajda takımının iki genç yıldızıyla ilgili konuşarak, “Iniesta ve ben, Gavi ile Pedri’nin yaşlarındayken onlar kadar iyi değildik. Onlar bizlerden daha iyiler” sözlerini kullandı. Xavi ek olarak Barcelona’daki bir başka talebesi Ousmane Dembele’nin dünyanın en iyi kanat oyuncusu bulunduğunu söyleyerek, “Şuanda en iyi kanat oyuncusu o. Değişik bir oyuncu ve her maçta farkını ortaya koyabiliyor. Beraber oldukca çalıştık, devamlı doğru sonucu vermesi mevzusunda ona güveniyorum” diye konuştu.

Las Palmas altyapısından yetişip Barcelona’ya 2019’da geçirme olan 20 yaşındaki Pedri, bu sürem Barcelona formasıyla 21 maça çıkarak 3 gol kaydetti.

7 yaşlarında Real Betis altyapısından Barcelona altyapısına geçirme olup 2021’de A Ekip’a yükselen 18 yaşındaki Gavi ise Barcelona formasını bu sürem 25 maçta sırtına geçirerek 1600 dakika vazife yapmış oldu.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu