BETPAS800.COM SORUNSUZ ADI

Betpas800.com giriş adresi oldu. Betpas800.com yeni adresi artık. Betpas800.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas800.com Girişi.

Betpas800.com Giriş

Manchester City’nin Norveçli yıldızı Erling Haaland, yeni bir Ronaldo – Messi kıyaslaması mevzusunda Mbappe ile karşılaştırılmasıyla ilgili konuştu.

Haaland, Mbappe ile geleceğin Ronaldo – Messi rekabetini yaşayacağına ilişkin sorulara, “Cristiano Ronaldo ve Messi arasındaki benzer biçimde Mbappe ile benim aramda bir rekabet söz mevzusu olabilir mi? Evet bu mümkün fakat ben kendimi kimselerle karşılaştırmam” sözlerini kullandı.

“ZLATAN’IN ZEKASI BELKİ DE EN İYİSİ”

22 yaşındaki golcü röportajında İsveçli yıldız Zlatan Ibrahimovic’ten de bahsederek, “Bir oldukça iyi şey yapmış oldu ve hayata geçirmeye devam ediyor. Malmö’den müthiş bir emek harcama şevkiyle bugünlere geldi. Onun kadar büyük ve onun kadar esnek bir vücuda haiz olmak inanılmaz. Zlatan’ın zekası kim bilir şuana kadar görülenlerin en iyisidir” diye konuştu.

12 HAT-TRICK TOPU VAR

22 yaşındaki golcü hat-trick icra eden futbolcuların maç topunu evine götürme geleneğini Molde’de oynadığı senelerden beri sürdürdüğünü belirterek, “Yeni bir hat-trick topunu alıp eve götürme hissi oldukça güzel fakat üstüne pek düşünmedim. Her seferinde deli bir luk hissettiriyor” dedi.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu