BETPAS803.COM EN YENİ İSMİ

Betpas803.com giriş adresi değişti. Betpas803.com yeni adresi oldu. Betpas803.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas803.com Girişi.

Betpas803.com Giriş

Spor Toto 1. Lig’de konuk etmiş olduğu Bodrumspor’a 1-0 yenik olan Göztepe’nin teknik sorumlusu Şakir Özkayımoğlu, “2 gol bulduk ve 2 golümüz de ofsayt sebebi öne sürülerek VAR’dan döndü.” dedi.

Özkayımoğlu, maçtan sonrasında katılmış olduğu basın toplantısında, müsabakanın başlangıcında geriye düştüklerini ve ilk yarıda iyi olmayan bir oyun ortaya koyduklarını söylemiş oldu.

Devrede oyuna müdahale etmek için lüzumlu konuşmaları yaptıklarını aktaran Özkayımoğlu, “İkinci yarıda oyuncularımız ellerinden gelen her şeyi yapmış oldu. Tüm arzularıyla, coşkularıyla savaşım etti. 2 gol bulduk ve 2 golümüz de ofsayt sebebi öne sürülerek VAR’dan döndü.” diye konuştu.

Özkayımoğlu, Atınç ve Yasin’in pozisyonlarının penaltı bulunduğunu savunarak, “Koray Gençerler VAR hakemisin, kaç senelik hakemsin fakat bu penaltılar iyi mi verilmez. Maça aslına bakarsan tecrübesiz bir yargıcı gönderildi. Göztepe’nin hakkını her yerde ararım, günah. Çocuklar ekmek yiyor. Ekmek yiyen bir sürü insan var. Ayakta kalmak için daha oldukça çalışıp herkesi yeneceğiz. Herkesi yenmemiz gerekiyor. İkinci yarıya daha iyi hazırlanıp daha iyi bir Göztepe’yi izletmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Bilhassa forvet bölgesinde takviyeye ihtiyaçlarının bulunduğunu kaydeden Özkayımoğlu, “Oraya lüzumlu takviyeler yapılacaktır. Göztepe’yi en iyi şekilde temsil eden oyuncuları aktarma etmek istiyoruz. Uzun bir aktarma periyodu var fakat 3-4 oyuncu nokta aktarma yapmak gerekiyor.” değerlendirmesinde bulunmuş oldu.

Özkayımoğlu, Afyonspor’da kiralık olarak forma giyen oğlu Ege Özkayımoğlu ile alakalı bir soruya, “Oğlum olmaktan öte mühim bir oyuncu. Göztepe’nin evladı. Göztepe, bizim canımız. Göztepe’nin hakkını korumak için her türlü muharebeye girerim. Geri dönmesi gerekiyorsa döner.” yanıtını verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu