BETPAS805.COM GİRİLEBİLİR ADRESİ

Betpas805.com güncel adresi değişti. Betpas805.com yeni girişi oldu. Betpas805.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas805.com Girişi.

Betpas805.com Giriş

Dünyanın en sıkıntılı ve tehlikeli yarışı olarak kabul edilen Dakar Rallisi, Suudi Arabistan’da 31 Aralık’ta start alacak.

Red Bull sporcularının da yarışacağı Dakar Rallisi’ne ilişkin meydana getirilen açıklamaya gore, sıkıntılı ralli 31 Aralık-15 Ocak 2023 tarihleri içinde düzenlenecek.

Rallide Red Bull sporcuları Nasser Al-Attiyah, Carlos Sainz ve Sam Sunderland’in yanı sıra birçok usta ve çaylak pilot savaşım edecek. Bu yıl 45. kez koşulacak olan Dakar Rallisi’nde sporcular, 14 etapta yarışacak.

2023 Dakar Rallisi, 31 Aralık’ta Kızıldeniz kıyılarındaki kısa bir etap ile başlamış olacak. Bu kısa etabın arkasından çıkış sıraları belli olacak. Startın verilmesiyle maceraya atılan sürücüler, doğuya doğru gaza basacak ve Suudi Arabistan’daki Rubülhali çölündeki sıkıntılı üç etabı geçecek. Dünyanın en sıkıntılı rallisi 15 Ocak’ta, ülkenin doğu kıyısındaki Dammam şehrinde sona erecek.

Motor sporları dünyasında sporcuların sınırlarını en oldukça zorladığı organizasyonlardan önde gelen ralli, ortalama 40 senelik Afrika ve Cenup ABD macerasının arkasından 2020 senesinde ilk kez Suudi Arabistan’da gerçekleştirilmişti.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu