BETPAS805.COM GİRİŞ ADRESİ

Betpas805.com güncel girişini kullanın. Betpas805.com yeni adresi oldu. Betpas805.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas805.com Girişi.

Betpas805.com Giriş

Trabzonspor forması giyen Uğurcan Çakır, Fenerbahçe galibiyeti sonrası Beyaz TV’ye konuştu.

Uğurcan, “45 gün arada iyi çalıştık. İyi çözümleme yaptık. Oldukça iyi bir oyunla galibiyetle ayrıldık. Oldukça iyi savaşım ettik. Taraftarımıza da teşekkür ediyorum. 90 dakika süresince yanımızdaydılar.” dedi.

Yargıcı ile ilgili görüşleri sorulan 26 yaşındaki file bekçisi, “Hakemle ilgili bir şey söylemek bana düşmez. Ben hiçbir süre hakemle ilgili konuşmadım. Onu değerlendirenler var. Bence hakemlik oldukça bir şey yok. Kırmızı kart pozisyonunu izlemedim, bir şey söyleyemem.” diye konuştu.

Uğurcan, son olarak maçın peşinden Fenerbahçe kalecisi Altay Bayındır’a sarılması ve arasındaki birlikteliğin sorulması üstüne, “Rekabet oluyor fakat biz arkadaşız. Ulusal Ekip’da rekabet halindeyiz fakat aramızda hiçbir problem yok. Medyada yanlış şeyler yazılıyor. Ona da sorsanız iyi arkadaşız diyecektir. O benim kardeşim. Takımımıza sahada yardım etmeye çalışıyoruz. Ulusal Takımımıza, ülkemize hiçbir etmeye çalışıyoruz.” yanıtını verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu