BETPAS805.COM SORUNSUZ ADI

Betpas805.com güncel adresi değişti. Betpas805.com yeni girişi oldu. Betpas805.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas805.com Girişi.

Betpas805.com Giriş

Bir aile olarak Spotify kullanıyorsanız, her insanın bir hesabı olması gerekiyor. Sadece bunun için öncelikle hesabınızı oluşturmalısınız. Spotify aile hesabı iyi mi oluşturulur onu öğrenmek için lütfen okumaya devam edin.


Spotify Aile Hesabı Nedir?

Spotify aile hesabı, aileniz ve sevdiklerinizle beraber müzik dinlemeyi ve paylaşmayı elde eden bir özelliğidir. Aile hesabına katılan hepimiz, aile üyeleriyle birlikte müzik dinleyebilir, istediği şarkıyı yada albümü aile üyelerine armağan edebilir ve daha fazlasını yapabilir.

Aile hesabı oluşturmak için ilk olarak Spotify internet sayfalarına kaydolmanız gerekir. Kaydolduktan sonrasında, “Aile Hesabı” öğesini seçin ve peşinden “Aile Üyesi Ekle” butonuna tıklayın. Bu butonun altında, Spotify ailesine katılmak isteyen her insanın reklam, soyad, e-posta adresi ve telefon numarasını girmesi gerekir. Ek olarak, ailedeki öteki üyelerin de adlarını ve soyadlarını girmeniz yeterlidir.

Spotify Aile Hesabı Iyi mi Oluşturulur?

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU

Aile hesabı oluşturmak oldukça kolay. Ilk olarak Spotify’ı açın ve ana ekranında sol üst köşede bulunan “Aile Hesabı” simgesine tıklayın.

İlk olarak “Aile Hesabı Oluştur” butonuna tıklayarak yeni bir aile hesabı oluşturabilirsiniz. Peşinden “Aile Üyeleri Ekle” butonuna tıklayarak üyelerinizi ilave edin. Üyelerinizi ilave ettikten sonra ise “Aileye Kat” butonuna tıklayarak hepsini aileye dahil edebilirsiniz.

Artık Spotify aile hesabınız hazır ve hepimiz tarafınca kullanılabilir.


Ailenize Eklenecek Üyelerin Sıralaması Nedir?

İlk olarak, aile hesabı eklemek istediğiniz kişilerin listesini oluşturmalısınız. Spotify’a kayıt olmuş hepimiz ailenize eklenebilir, sadece bu kişilerin hepsi aynı anda Spotify’a erişemez. Aile hesabınızda yer alacak kişilerin sıralaması ile ilgili detaylara bu makalede değineceğiz.

İlk olarak, aile hesabı eklemek istediğiniz kişilerin listesini oluşturmalısınız. Ekleyeceğiniz hepimiz, aile hesabınıza erişebilmelidir. Ek olarak, hepsi aynı anda Spotify’a erişemezler. Aile hesabında yer alacak kişilerin sıralaması ile ilgili detaylara bu makalede değineceğiz.

Spotify Çevrimdışı Kullanma İmkânları Nedir?

Spotify aile hesabı oluşturduğunuzda, üyelerden her birinin kendi çevrimdışı kullanma imkânlarının bulunduğunu da ihmal etmeyin. Bu anlamda, her kullanıcı kendi çevrimdışı veri deposunu oluşturabilir. Kullanıcılar veritabanlarını ücretsiz bir şekilde başka kişilerle paylaşabilir yada alabilir – bu, Spotify’a haiz olmadan müziğin tadını çıkarmana izin verir. Evrimdışı modda, sanat arda müzik dinleyebilirsin ve seslerini daha yüksek yada daha düşük sesle ayarlayabilirsin. Ek olarak, evrimdizi parçalar yalnız kerpiç arka plan şarkısı benzer biçimde rahat olmak zorunda değildir; istediğiniz tüm parçalar içinde gezinebilirsin ve ne tür müzik oynamayi tercih edeceginize kendiniz karar verebilirsiniz.

Spotify Aile Hesabı Üyelerinin Eklenmesi Ve Yönetilmesi

Spotify Aile Hesabınıza artık arkadaşlarınız ve aile bireyleriniz ekleyebilirsiniz. Müzik dinlemeyi daha da keyifli hale getirmek için; arkadaşlarınızla ve ailenizle birlikte oynayabileceğiniz daha çok özellik sunmak, doğum günü hususi albümleri ve renkli profil efektleri de sunulmaktadır.

Her üye kendi profiline, tercih etmiş olduğu şarkılara ve playlist’lere erişim sahibi olacak, sadece bir Spotify Aile Hesabına kaydolmadan ilkin herki ailesinin hesabında bağlantılanması ihtiyaç duyulan bir kanal seçecektir. Ek olarak tüm üyelerin genel tercihlerinden de haberdar olacaksın. Hesap sahibi devamlı herhangi bir kişiyi kaldırma, ekleme yada kanal değerlendirmesi benzer biçimde hesaba ilişkin ayarlar yapma hakkına haizdir.

 

Spotify Aile Planı her üyeye hususi ayarlar ve kontroller sunar. Her bir hesabın değişik türlerde müzik zevkleri olan üyelerin rahatça bir halde dinleyebileceği kişiselleştirilmiş tercih seçenekleri olacaktır.

Öte taraftan, aile planının bir başka özelliği de, en fazla elli aralıklar için ortak bir hesapta daha çok müzik paylaşmaktır. Ailenizde daha çok müzik tutmak istiyorsanız, her kullanıcının Spotify Premium hesabına kaydedeceği yeteri kadar parça bulunur.

Ek olarak, ailesel Spotify planları, Spotify Connect teknolojisi yardımıyla öteki cihazlar ile bağlantıya geçebilen uygulamalar sunuyor. Böylece sevdikleriniz evimizdeki tüm aygıt VE uygulamalarda dinleyebilir ve sosyalleşme hizmetinden yararlanabilir.

Spotify Aile Planları İle İlgili Yaygın Sorular Ve Cevaplar

Merak ediyor musunuz, Spotify ailesi planları ile ilgili ne biliyorsunuz ki? Spotify ailesi planları, üç ya da daha çok kişinin bir araya gelmesine müsaade eden bir aboneliktir. Her üye, kendi hususi hesaplarını kaydedebilir ve kendi tercih ettikleri herhangi bir Premium Hesabına yükseltebilir.

Plan üyeleri harcamaları da paylaşabilir – basitçe plan 4 ortak tarafınca paylaşılır ve aylık 34 TL’dir. Tüm üyeler, planlarını istedikleri vakit iptal edebilir yada tekrardan düzenleyebilirler. Üyelerin değişmez olan tek şey, her ay Spotify’a olan bağlantılarıdır – başkaları tarafınca iptal edilemez.

Özet: Spotify Aile Hesabı oluşturmak için aşağıdaki adımları seyredebilirsiniz:

1. Ilk olarak, Spotify üyeliğiniz olması gerekir. Eğer hemen hemen üye değilseniz, Spotify’ın internet adresinden parasız bir hesap açabilirsiniz.

2. Hemen sonra, Spotify hesabınızın ayarlarına giderek Aile Planı’nı seçin. Bu, çoğu zaman ayarlar menüsünün en altında bulunan bir seçenektir.

3. Aile Planı sayfasına girdiğinizde, “Aile Planı’nı Başlat” düğmesine tıklayın. Bu, Spotify Aile Hesabı oluşturmanız için lüzumlu olan bir adımdır.

4. Aile Planı Başlatma sayfasında, aile üyelerinin e-posta adreslerini girerek onları çağrı edin. Bu adımları tamamladıktan sonrasında, Aile Planı’nı onaylamak için ödeme yöntemini seçmeniz gerekecektir.

5. Ödeme yöntemi seçtikten sonrasında, Spotify Aile Hesabınız oluşmuş olacaktır. Aile üyeleriniz de çağrı ettiğiniz e-posta adreslerine gönderilen davetleri kabul ederek hesaplarını oluşturabilirler.

6. Aile Hesabı oluşturulduktan sonrasında, aile üyelerinizin hesaplarını yönetmek için Aile Planı sayfasını kullanabilirsiniz. Burada, aile üyelerinin hesaplarını ekleyebilir yada çıkartabilir, ödeme yöntemlerini değiştirebilir ve öteki ayarları yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu