BETPAS805.COM SORUNSUZ ADRESİ

Betpas805.com giriş adresi oldu. Betpas805.com yeni adresi artık. Betpas805.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas805.com Girişi.

Betpas805.com Giriş

Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde dün kaybettikleri Bahçeşehir Koleji maçının sonucunda yargıcı kararlarının etkili bulunduğunu savundu.

Büyükkarcı, yapmış olduğu yazılı açıklamada, Pınar Karşıyaka’nın dün 78-73 yenildiği Bahçeşehir Koleji maçının yargıcı yönetimini eleştirdi.

“Müsabakayı maalesef sahada oynanan basketbol yerine yönetim şekli ve verilen/verilmemiş kararlar ile yitirmiş olduğumuz kanısındayız.” değerlendirmesinde bulunan Büyükkarcı, açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Müsabakanın geneli süresince bilhassa rakip ekip oyuncularına sağlanmış olan imtiyazlar, hakemler tarafınca yerinde yapılmayan müdahaleler ve maçın son bölümünde bilhassa peş peşe çalınan düdükler ile had safhaya ulaşmıştır. Sahada oynanan maç, yargıcı yönetimi ile bir taraftan alınıp, öteki tarafa verilmiştir. Üzücü olan şey benzer yönetim şekillerinin tekrarlanıyor ve sonucunda hiçbir şeyin değişmiyor olmasıdır. Mücadelesinden dolayı rakibimiz Bahçesehir Koleji’ni kutlama eder, tüm spor kamuoyuna sıhhatli, mutlu ve temiz bir yıl diliyoruz.”

Pınar Karşıyaka Başantrenörü Ufuk Sarıca da Bahçeşehir Koleji maçıyla ilgili basketbol konuşmanın gereksiz olacağını belirterek, şunları kaydetti:

“Maç süresince gerginliğe zemin hazırlayıp, izin verenlerin çabaları sonucu, son periyotta yaratılan kaosa teslim olduk. Kanaati basketbol kamuoyuna bırakıyorum. Her insana tebessümün, sağlığın ve de adaletin bolca olduğu bir yıl temenni ediyorum.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu