BETPAS805.COM YENİLENEN GİRİŞİ

Betpas805.com giriş adresi değişti. Betpas805.com yeni adresi oldu. Betpas805.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas805.com Girişi.

Betpas805.com Giriş

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Ağaoğlu, kulübün toplumsal medya hesapları vesilesiyle paylaşmış olduğu mesajda, 2023 yılının tüm insanlığa sıhhat, refah ve mutluluk getirmesi temennisinde bulunmuş oldu.

İçerisinde büyük başarılar, mutluluklar, çabalar ve emeklerin olduğu dopdolu bir yılı geride bıraktıklarının altını çizen Ağaoğlu, şunları kaydetti:

“2018 senesinde görevi devraldıktan sonrasında bir Süper Lig, bir Ziraat Türkiye Kupası ve iki Süper Kupa kazanarak toplamda dört kupa kaldırma başarısını gösterdik. Geride bıraktığımız dönemde birlik ve beraberlikle kenetlenen camiamızın sonsuz desteğiyle zorlukları aşıp şampiyonluğa ulaşırken bununla birlikte da öncesiz rakiplerimize oldukça ciddi üstünlük kurduk. Üstelik kazandığımız şampiyonluk sonrası yaptığımız kutlamalar da ülke sınırlarını aşarak dünyaya yayılmıştır. İyi, doğru ve güzel insanları bünyesinde barındıran bir kulüp olarak Cumhuriyetimizin 100. yılına yakışır şekilde yeni yılda da fair-play ruhunu her şeyin üstünde tutup tüm branşlarda başarı için savaşım edeceğiz.”

Ağaoğlu, yeni senenin Trabzonspor camiasına, Türkiye’ye ve tüm insanlığa sulh, refah ve refah getirmesini diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu