BETPAS805.COM YENİLENEN GİRİŞİ

Betpas805.com giriş adresi değişti. Betpas805.com yeni adresi oldu. Betpas805.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas805.com Girişi.

Betpas805.com Giriş

Altınordu Kulübü tarafınca kurulan müzenin açılışı yapılmış oldu.

Altınordu Kulübünden meydana getirilen açıklamada, 99. kurum yıl dönümünü kutlayan kulübün zamanı ile ilgili materyallerin Altınordu Futbol Akademisi’nin yer almış olduğu Torbalı Metin Oktay Yerleşkesi’ndeki Altınordu Müzesi’nde toplandığı açıklandı.

Müzede Altınordu’nun birçok branşta kazanılmış olduğu kupalar ve madalyalarla kulüp adına mühim birçok eserin sergilendiği, müzenin dış çevresinde Altınordu’nun evveliyatına damga vuran başkan ve sporcuların fotoğraflarının özgeçmişleri ile beraber yer almış olduğu bildirildi.

Müzenin açılışının Kulüp Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Altınordu Spor Kulübü Derneği Başkanı Sinan Bezircilioğlu, eski Altınordulu sporcuların katılımıyla gerçekleştiği kaydedildi.

Açıklamada görüşlerime yer verilen Özkan’ın “Gelecek yıl kuruluşumuzun 100. yılını kutlayacağız. Kuruluşumuzun 100. yılı öncesinde bu şekilde bir müze açmaktan dolayı oldukça mutluyuz. Altınordu ile ilgili olarak, aklında ve kütüphanesinde ne var ise hepsini gelecek nesillere aktarabileceği bir müze olacak burası. Altınordu’nun bugüne dek kazanmış olduğu kupaları, başarıları bir yerde topladık. İleride Altınordu’nun kendi stadyumu olduğunda Avrupa’da olduğu benzer biçimde kendi müzemizi, kendi stadyumumuzda daha güzel bir halde yapacağız. Bu stadyumu oradan buradan borçla değil kendi imkanlarımızla yapacağız.” değerlendirmesi de aktarıldı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu