BETPAS806.COM SAĞLAM İSMİ

Betpas806.com güncel adresi değişti. Betpas806.com yeni girişi oldu. Betpas806.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas806.com Girişi.

Betpas806.com Giriş

Fransa’da düzenlenen 19. Internasyonal Vandoeuvre Açık Satranç Turnuvası’nda, FM Hasan Hüseyin Çelik, ikinci IM normunu almayı başarırken, bununla birlikte 2400 Elo altı en başarı göstermiş sporcu ödülünü de elde etti.

Türkiye Satranç Federasyonundan meydana getirilen açıklamaya bakılırsa, Nancy kentinde meydana getirilen turnuvada, son turda WIM Trisha Kanyamarala ile karşılaşan FM Hasan Hüseyin Çelik, rakibini yenerek 2450 ELO performansını geçti ve ikinci IM normunu almayı başardı.

Turnuvayı ise 6 puanla tamamlayan genç ulusal satranççı, genel sıralamada 12. oldu ve en başarı göstermiş 2400 Elo altı sporcu ödülünün de sahibi oldu.

Organizasyonda başarı göstermiş bir performans sergileyen IM Işık Can ise 6,5 puanla 10. sırada turnuvayı noktaladı.

Turnuvada yarışan bir öteki genç ulusal santraççı Egehan İpek ise 5 puanla turnuvayı tamamladı ve 2000 Elo altı en başarı göstermiş sporcu ödülünü almayı başardı. Egehan İpek, bu başarı göstermiş performansı ile bununla birlikte +152 Elo puanını kazanmıştır.

IM normu almaya oldukça yaklaşan FM Can Durak ise 5,5 puan biriktirerek 2420 Elo performansı ve +36 Elo kazancı ile turnuvayı tamamladı.

FM Ümit Ata Akbaş da İspanya’daki turnuvada ikinci IM normunu aldı

İspanya’da düzenlenen Chessable Sunway Sitges Internasyonal Satranç Festivali’nde ise IM Cem Kaan Gökerkan, GM Burak Fırat, IM Yağız Kaan Erdoğmuş ile FM Ümit Ata Akbaş 6,5 puan, GM Vahap Şanal 5,5 puan ve CM Necmettin Korkmaz 5 puan ile turnuvayı noktaladı.

Turnuvada oldukça başarı göstermiş bir performans sergileyen FM Ümit Ata Akbaş son turda GM Vladislav Nevednichy’i yendi ve 2450 Elo performansını geçerek ikinci IM normunu almayı başardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu