BETPAS807 2022 GİRİŞ ADRESİ

Betpas807 güncel girişini kullanın. Betpas807 yeni adresi oldu. Betpas807 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas807 Girişi.

Betpas807 Giriş

Manchester United’dan sonraki durağı merakla beklenen Cristiano Ronaldo resmen Al-Nassrlı oldu.

Suudi Arabistan kulübünden meydana getirilen açıklamada Cristiano Ronaldo’yla sözleşme imzalandığı duyuruldu. Portekizli süperstarın Al-Nassr’la 2,5 senelik sözleşme imzaladığı ifade edilirken oyuncunun sürem başına 75 milyon dolar kazanması umut ediliyor. Ronaldo’nun ticari anlaşmalarla beraber senelik gelirinin ise 200 milyon doları bulması umut ediliyor.

RONALDO’NUN İLK SÖZLERİ

Cristiano Ronaldo imzanın arkasından yapmış olduğu açıklamada, “Değişik bir ülkede yaşayacağım bu tecrübe için sabırsızlanıyorum. Al Nassr’ın vizyonu coşku verici ve fazlasıyla etkisi altına alan. Bir an ilkin ekip arkadaşlarımın arasına katılmak için can atıyorum” sözlerini kullandı.

Al Nassr kulübünden meydana getirilen açıklamada ise, “Tarih tekrardan yazılıyor. Cristiano Ronaldo transferi yalnız kulübümüze daha büyük başarılar elde etmek için esin kaynağı olmayacak, bununla birlikte ülkemize, milletimize ve gelecek nesillere en iyi olmak için bir imza niteliği taşıyacak. Yeni evine hoşgeldin Cristiano

Portekizli süperstar Al-Nassr’da eski Beşiktaşlı Talisca ve Vincent Aboubakar’ın yanı sıra eski Fenerbahçeli Luis Gustavo ile ekip arkadaşı olacak.

Portekizli yıldız 7 numaralı formasıyla pozunu verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu