BETPAS807.COM RESMİ ADRESİ

Betpas807.com giriş adresi değişti. Betpas807.com yeni adresi oldu. Betpas807.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas807.com Girişi.

Betpas807.com Giriş

Motor sporları dünyası, ustalaşmış ralli pilotu Ken Block’tan gelen acı haberle sarsıldı. 55 yaşındaki efsaneleşmiş ismin talihsiz bir kaza sonrası yaşamını kaybetmiş olduğu açıklandı.

KAZA SONRASI HAYATINI KAYBETTİ

Kariyeri süresince birçok başarıya imza atan Ken Block’un 2 Ocak tarihinde geçirdiği bir kar aracı (snowmobile) kazası sonrasında ciddi şekilde yaralandığı ve tüm müdahalelere karşın kurtarılamadığı duyuruldu.

FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI

Ken Block hafta süresince ABD’nin Utah eyaletinde kar aracı binmiş olduğu paylaşımlarda bulunuyordu.

SOSYAL MEDYADAN DUYURULDU

Ken Block’un vefatı toplumsal medya hesabından duyurulurken şu ifadelere yer verildi: “Ken Block’un bugün bir kar aracı (snowmobile) kazasında vefat ettiğini en derin üzüntülerimizle teyit edebiliriz. Ken bir vizyoner, öncü ve bir ikondu. Ve en önemlisi, bir baba ve eşti. O inanılmaz derecede özlenecek. Lütfen şu anda yas tutarken ailenin mahremiyetine saygı gösterelim.”

RALLİ HARİCİNDE DE YARIŞIYORDU

Dünyanın en meşhur ralli pilotları içinde yer edinen Ken Block, 2005 senesinde başladığı başladığı kariyerinde onlarca kez podyuma çıkmayı başardı. Ken Block rallinin haricinde motokros, Kaykay (Skateboard) ve snowboard şeklinde sporlarda da yarışıyordu.

MİLYONLARCA TAKİPÇİSİ BULUNUYOR

Drift dünyasının da yakından takip etmiş olduğu Ken Block’un toplumsal medya hesaplarında milyonlarca takip edeni bulunuyordu. Otomobil tutkunlarının gönlünde mühim bir yere haiz olan Block, pek oldukça viral drift videosunun da yaratıcısıydı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu