BETPAS807 HEMEN GİR

Betpas807 güncel girişini kullanın. Betpas807 yeni adresi oldu. Betpas807 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas807 Girişi.

Betpas807 Giriş

Ulusal güreşçi Safiye Yasin, 2028 Yaz Olimpiyatları’nda altın madalya kazanma hedefiyle minderde ter döküyor.

Yaşamış olduğu Erzincan’da arkadaşlarına özenerek adım attığı minderde 4 senedir ter döken 17 yaşındaki Safiye Yasin, ay. yıldızlı formayı giymenin de gururunu yaşıyor. Türkiye üçüncülüğü ile U-17 Bayanlar Zafer Turnuvası’nda beşinciliği bulunan Yasin, bu günlerde ekip dostlarıyla yeni başarılara adım atmak için ter döküyor.

Güreşe olan tutkusuyla kısa sürede başarı elde eden ulusal sporcu, 2028 Yaz Olimpiyatları’nda altın madalya kazanmayı hedefliyor.

Eğitimini sürdürürken bir taraftan da spor kariyerinde zirveye ulaşmayı amaçlayan Yasin, hanım güreşinin başarı göstermiş adı Yasemin Adar Yiğit’i örnek alıyor.

“Ülkemi daha çok gururlandırmak isterim”

Ulusal güreşçi Safiye Yasin, AA muhabirine, 4 senedir güreş yaptığını söylemiş oldu.

Katılmış olduğu müsabakalarda güzel dereceler elde ederek ulusal sporcu bulunduğunu belirten Yasin, “Hakikaten bu fazlaca gurur verici. Bu mevzuda ülkemi daha çok gururlandırmak isterim.” diye konuştu.

Yasin, Trabzon’daki Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi’nin (TOHM) sporcusu bulunduğunu belirterek, “Olimpiyat şampiyonu olmayı fazlaca isterim. Tüm hayatımı güreşe adadım. Tüm planlarımı ona bakılırsa yaptım.” ifadelerini kullandı.

Güreşi bırakmayı asla düşünmediğinin altını çizen Yasin, en büyük destekçisinin ailesi bulunduğunu altını çizdi.

Yasin, yeni başarılar için fazlaca çalıştığını dile getirerek, “Örnek aldığım Yasemin Adar Yiğit var. Yasemin Adar benzer biçimde başarı göstermiş olmayı, ülkemi gururlandırmayı fazlaca isterim.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu