BETPAS808.COM GİRİŞİ

Betpas808.com giriş adresi değişti. Betpas808.com yeni adresi oldu. Betpas808.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas808.com Girişi.

Betpas808.com Giriş

Testis kanseri teşhisinden sonrasında kemoterapi tedavisi gören Fildişili golcü Sebastian Haller, Dortmund’la tekrardan idmanlara başladı.

Tedavisinin tamamlanmasıyla Dortmund’la çalışmalara başlamış olan Haller, toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda salon çalışmalarına başladığını duyurdu. Haller bir de izahat yaparak, “Her insana mutlu seneler. Yeni yıl benim için fazlaca iyi başlıyor zira bu benim için sahalara dönmek demek. 2022 kolay değildi fakat beni 2023’ün önüme çıkaracağı tüm yeni zorlukların üstesinden gelmeye hazırladı. Hepinizi yine görmeyi iple çekiyorum” sözlerini kullandı.

Sürem başlangıcında Ajax’tan Dortmund’a 31 milyon euroya geçirme olan 28 yaşındaki forvete 30 Temmuz tarihinde testis kanseri teşhisi konmuştu. Kemoterapi tedavisinin yanı sıra ameliyat da olan Haller, tekrardan sahalara dönmek için gün sayıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu