BETPAS808.COM RESMİ GİRİŞİ

Betpas808.com giriş adresi değişti. Betpas808.com yeni adresi oldu. Betpas808.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas808.com Girişi.

Betpas808.com Giriş

Kilisli 19 yaşındaki ulusal sporcu Muhammet Resul Keske, internasyonal şampiyonalarda altın madalya kazanmayı hedefliyor.

Bocce sporuyla alıştırmacı Mehmet Akdağ ve arkadaşları vesilesiyle tanışan Keske, ortalama 9 senedir spor yapıyor. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde birçok aşama elde eden Keske, 2017-2018’da petank disiplini oyununda Yıldızlar Türkiye şampiyonu oldu.

Dünya şampiyonluğu hedefi olan Keske, yeni şampiyonluklar için antrenmanlarını aralıksız sürdürüyor. Muhammet Resul Keske, AA muhabirine, bocceyle ilgilenmeden ilkin iyi mi bir spor bulunduğunu bilmediğini söyledi.

İlk katılmış olduğu turnuvada başarıya ulaşmış olduğuna dikkati çeken Keske, şunları söylemiş oldu:

“Bocceye ilk başladığım yıllarda bana gülünç geldi. Bir taş atar benzer biçimde, misket oynar benzer biçimde geldi. Arkadaşlarımız ‘hafta sonu turnuva var’ dediler. Gittik, ikimiz de katıldık ve ondan sonrasında bu spora başladım. Ortalama 9 senedir devam ediyorum. Hocamız yetenekli olduğumu fark etti. İlk girdiğimiz turnuvalarda başarlı olduk. Birincilik, ikincilik elde ettik.”

Keske, 2018-2019 Yıldız Genç Erkeklerde ekip halinde Türkiye üçüncüsü, 2017-2018 Yıldız Erkeklerde ekip halinde Türkiye üçüncüsü, 2021-2022 Genç Erkeklerde ekip halinde Türkiye ikincisi olduklarını kaydetti.

Ailesinin kendisini bu süreçte yalnız bırakmadığını aktaran Keske, kısıtlı imkanlar içinde birçok başarıya imza attığını beyan etti.

– Her gün antrenman yapıyor

Boccede güzel bölgelere gelmek istediğini dile getiren Keske, “Her gün antrenmana geliyorum, çalışıyorum, güzel yerlerde olmak isterim. Kilis’in adını duyurmayı hedefliyorum. Dünya şampiyonluğu hedefim var.” dedi

Alıştırmacı Mehmet Akdağ da Muhammet Resul’u okul seçmelerinde keşfettiğini belirtti.

Muhammet Resul Keske’nin gelecek vadeden bir sporcu bulunduğunu vurgulayan Akdağ, “Bu yıl fena bir şansızlıkla üniversiteye gidemedi fakat gelecek yıl inşallah üniversiteye göndermeyi hedefliyoruz. Onunda idealleri, hedefleri var. Ikimiz de bu hedefleri gerçekleştirme yolunda ikimiz de elimizden gelen imkanları sağlamaya çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu