BETPAS809.COM GİR

Betpas809.com güncel girişini kullanın. Betpas809.com yeni adresi oldu. Betpas809.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas809.com Girişi.

Betpas809.com Giriş

Paris Saint-Germain, Brezilya yıldızı Neymar ile yollarını ayırmak istiyor.

İspanyol basınında yer edinen habere bakılırsa, Lionel Messi ve Kylian Mbappe ile yola devam etmek isteyen PSG, yaz aktarma döneminde Neymar’ı satmaya çalışacak.

BEKLENTİ 100 MİLYON EURO

PSG’nin, Brezilyalı yıldız için 100 milyon euro bandında bir bonservis belirlediği aktarıldı. Sadece Neymar’ın şu an için takımdan ayrılmak benzer biçimde bir niyetinin olmadığı açıklandı.

PSG’nin, 30 yaşındaki futbolcudan hala ekonomik olarak gelir sağlanabileceğini düşündüğü, bu yüzden ayrılığı değerlendirdiği kaydedildi.

Neymar ile geçen sürem aktarma döneminde Newcastle United’ın ilgilenilmiş olduğu sadece yıldız futbolcunun İngiliz ekibine aktarma olmayı kabul etmediği hatırlatıldı.

ASIL SORUN SÖZLEŞMESİ

PSG’de Neymar için aslolan mesele olarak ise, Brezilyalı futbolcunun 2026’ya kadar yeni uzatılan sözleşmesi yayınlandı. Neymar’ın, vergiler haricinde neredeyse 40 milyon euro senelik maaşı olduğu, bu durumun tecrübeli futbolcunun ayrılığını bir fazlaca zorlaştıracağı öne sürüldü.

PSG’nin, takımdaki maaş dengesini tekrardan sağlamak ve yeni bir proje başlatmak istediği ve eğer Neymar takımdan ayrılırsa projeye yön verebilecekleri açıklandı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu