BETPAS809.COM RESMİ ADRES

Betpas809.com güncel adresi değişti. Betpas809.com yeni girişi oldu. Betpas809.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas809.com Girişi.

Betpas809.com Giriş

4-1’lik Fatih Karagümrük yenilgisiyle 2022’yi moralsiz kapatan Trabzonspor’da, esas üzücü nokta Edin Visca’nın sakatlığı oldu. Sürem başlangıcında kolu kırılan ve ortalama 3 ay sahalardan uzak kalan Bosnalı yıldızın, bu kez köprücük kemiği kırıldı.

Tecrübeli oyuncu, 2.5 ay oynayamayacak. Mevcut kadroda kanat bölgesinde eksiklik yaşayan Trabzonspor’da, Visca gelişmesi sonrası aktarma eğer olmazsa olmaz haline geldi. Süper Lig’de ara aktarma süreci 12 Ocak’ta başlıyor ve 8 Şubat’a kadar sürecek.

Bordo-mavililer, eğer kadroda planlanan temizliği yapabilirse iyi bir sağ kanat alacak. Öncelikli hedef; daha ilkin de gündeme gelen Olympiakos’un Yunan yıldızı Masouras. Kulübüyle 2024’e kadar kontratı olan 28 yaşındaki yıldız için nabız yoklanacak.

MALİYET FAKTÖRÜ ÖNEMLİ

Mevcut durumda yabancı kontenjanı açısından sorun çeken Trabzonspor’da, yerlide ise 3 aday radarda. 2 kez Trabzonspor’un kapısından dönen Efecan Karaca’nın yanı sıra Başakşehir’de tertipli 11’de oynamamasına karşın atak katkısıyla fark yaratan Serdar Gürler ve sürem başlangıcında Westerlo’ya giden Halil Akbunar’ın şartlarına bakılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu