BETPAS810.COM SORUNSUZ ADRESİ

Betpas810.com güncel adresi değişti. Betpas810.com yeni girişi oldu. Betpas810.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas810.com Girişi.

Betpas810.com Giriş

Tottenham Menajeri Antonio Conte, Aston Villa’ya kendi evlerinde 2-0 yenildikleri yeni senenin ilk maçının arkasından zehir zemberek açıklamalarda bulunmuş oldu.

Genel durumlarını değerlendiren Conte, “4 oyuncumuz var ve arkasından Lucas Moura ile Gil geliyor. Gil genç bir oyuncu ve bence bugün için iyi bir maç çıkardı. Sonrasında Kane, Son, Kulusevski ve Richarlison var. Son, kendini geliştirmeye devam etmeli fakat bu oldukça zor bir şey. Kadronun potansiyeline bakacak olursa, şu ana kadar olağanüstü bir iş çıkardık. Niçin? Bu sebeple, bir tek 12-13 oyuncuyla savaşım etmeye çalışıyoruz. Son 15 maçta asla sakatlanmadılar ve hep en iyi oyuncularımızla oynadık. Geçen sezonu Arsenal’in 4 puan önünde, Manchester City’nin 20 puan peşinde bitirdik. Bunun mucize şeklinde bir iş bulunduğunu biliyordum.” dedi.

“Bu yaz kulübe karşı oldukça dürüsttüm.” diyen Conte, “Yazları bizi şampiyonluk adayları içinde gösteren yorumcular vardı. ‘Bunlar çıldırmış olmalı’ diyordum. Şampiyonluk talibi olmanız için 14-15 tane oldukça kaliteli oyuncularınız olmalı. Bu oyuncuları oldukça yetenekli genç oyuncular desteklemeli. Bunun üzerine her yıl 2 tane 60-70 milyon poundluk oyuncu eklemelisiniz. Böylece takımın seviyesini korursunuz. İnsanlar, bir teknik direktör erişince aniden kazanmayı bekliyor. Sadece, bu bir kültür ve sabır meselesidir. Kazanma kültürünü yaratmak için zaman gerekir.” ifadelerini kullandı.

Ligde 5. sıraya düşmeleri hakkında da konuşan Conte, “Bu anı bekliyordum. Şimdi savaşmalıyız, kuvvetli olmalıyız. Hala mücadelenin içindeyiz. Başlangıçtan sona kadar yol oldukça uzun. Bir korkum yok. Yaptığım işe güveniyorum, oyuncularıma hala inanıyorum. Sadece bir söz vermem. Hayal pazarlayabilirsiniz fakat gerçekçi olmak lazım.” sözleriyle konuşmasını noktaladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu