BETPAS810.COM ÜYELİK GİRİŞİ

Betpas810.com giriş adresi oldu. Betpas810.com yeni adresi artık. Betpas810.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas810.com Girişi.

Betpas810.com Giriş

Bir yıldan fazla süredir kolon kanseri tedavisi gören Brezilyalı efsaneleşmiş futbolcu Pele, Noel’i ailesiyle hastanede geçiriyor.

Sao Paulo kentindeki Albert Einstein Hastanesinde tedavisine devam edilen ve kızları Flavia ile Kely Nascimento’nun refakat etmiş olduğu 82 yaşındaki futbolcuyu, Brezilya Serie B takımlarından Londrina’yı çalıştıran oğlu Edinho da Noel’i beraber kutlamak amacıyla ziyaret etti.

Toplumsal medya hesabından babasıyla fotoğrafını paylaşan Edinho, “Babam… Tüm direncim senin olsun.” ifadelerini kullandı. Kely Nascimento ise hastanede kardeşleriyle fotoğrafını paylaşarak, Pele fanatiklerinin Noel’ini kutladı.

Hastaneden hafta içi meydana getirilen son açıklamada, kanseri ilerleme gösteren ve sıhhat durumu kötüye giden Pele’nin, böbrek ve kalp hastalıkları sebebiyle daha çok bakıma gerekseme duyduğu belirtilmişti.

Eylül 2021’de kalınca bağırsağından tümör alınan Pele’nin kanserinin, bu senenin başlarında akciğer, karaciğer ve bağırsaklarına yayılmış olduğu tespit edilmişti. Tertipli tedavi gören ve geçen ay kemoterapi uygulaması için tekrardan hastaneye kaldırılan efsaneleşmiş futbolcunun sıhhat durumunun, stabil olduğu aktarılmıştı. Bu ayın başlarında ise Pele’nin kemoterapiye yanıt vermediği ve palyatif bakıma alındığı açıklanmıştı.

Futbol tarihinin en iyileri içinde gösterilen Pele, Dünya Kupası’nı 3 kez (1958, 1962, 1970) kazanan tek futbolcu olma özelliği taşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu