BETPAS813 EN YENİ GİRİŞİ

Betpas813 güncel girişini kullanın. Betpas813 yeni adresi oldu. Betpas813 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas813 Girişi.

Betpas813 Giriş

Gelecek yıl 7-9 Temmuzda gerçekleştirilecek 662. Zamanı Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde başarıya ulaşmış olmak isteyen Edirneli pehlivanlar, hazırlıklara erken başladı.

Kırkpınar’da zirveyi hedefleyen Edirneli pehlivanlar, çalışmaların ilk etabında Edirne Spor Salonu’nda kondisyon ve taktik emek vermesi yapıyor.

Başaltında güreşen Tansel Ümit, AA muhabirine hedefinin uzunluğunda kürsüye çıkıp başpehlivanlığa yükselmek bulunduğunu söylemiş oldu. Belinde yaşamış olduğu sakatlığı sebebiyle geçen Kırkpınar’ın iyi geçmediğini belirten Ümit, çalışmalarının karşılığını almak istediğini açıkladı.

Hazırlıklara salon çalışmalarıyla başladıklarını dile getiren Ümit, “Bu yıl başa çıkmak için yoğun çalışıyoruz. Günde çift antrenman yapıyoruz. Hususi antrenmanlarımın yanı sıra genç kardeşlerimle de emekler yapıyorum. Onların hızına ayak uydurup, hızımı artırmaya çalışıyorum. Hedefim Kırkpınar’da ilk 3’e girip Edirne’mizden bir başpehlivan çıkartmak isterim.” diye konuştu.

Küçük boyda güreşen Aydıncan Gümüşdağ ise Kırkpınar’daki başarısını devam ettirmek istediğini açıkladı.

Çalışmalara erken başladıklarını dile getiren Gümüşdağ, “Hedefimiz elde edeceğimiz başarılarla Edirne’yi en iyi şekilde temsil etmek.” dedi.

Ayak uzunluğunda güreşen Tolgahan Kastır da Kırkpınar’da kürsüye çıkmak için antrenmanlara 8 ay öncesinden başladıklarını ve başarıya odaklandıklarını dile getirdi.

– “Gayemiz Edirne’ye başpehlivan kazandırmak”

Şahi Spor Kulübü Başkanı Şamil Doğu Delen ise Kırkpınar’da hedeflerinin büyük bulunduğunu söylemiş oldu.

Güreşçilerin erken biçim tutarak sezona iyi gireceğini özetleyen Delen, “Kulüp olarak son 7 senedir hem minder güreşinde hem yağlı güreşte başarılar elde ediyoruz. 662. Zamanı Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde de pehlivanlarımız başarı elde edecek. 7 Kırkpınar’ın 6’sında güreşçilerimiz başarı elde etti. Gayemiz Edirne’ye başpehlivan ve madalyalar kazandırmak.” diye konuştu.

 

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu