BETPAS814.COM EN YENİ İSMİ

Betpas814.com güncel adresi değişti. Betpas814.com yeni girişi oldu. Betpas814.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas814.com Girişi.

Betpas814.com Giriş

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, Ozan Tufan’ın transferine ilişkin dedikodularla ilgili konuştu.

Güneş açıklamasında, “Ozan Tufan transferi oldukca konuşuluyor. Toplumsal medyada oldukca itirazlar var. Tıpkı Burak Yılmaz sürecinin aynı yaşanıyor. Siz Burak Yılmaz’a kefil olmuştunuz. Ben kefilim, hatırım için ses çıkarmayın demiştiniz. Beşiktaş taraftarı Burak Yılmaz için sessiz kaldı ve kucakladı. Aynı şey Ozan Tufan için geçerli olabilir mi? Ona da bir kefalet verir misiniz? ” sözlerini kullandı.

Hull Cityli Ozan Tufan’la görüşmediğini söyleyen Güneş, “Ozan Tufan’la görüşmem olmadı. Ozan Tufan’ı beğeniyorum. Teknik olarak pozitif yönde tarafı var. Türk oyuncu olarak pozitif yanları var. Ekonomik pozitif yanları nedir bilmiyorum. Mevki olarak defansta oyuncu düşünüyorum. Bir numara istediğim bu. Mümkünse daha düşük yaşta oyuncular almayı düşünüyoruz. Transferlerin hepsi konuşmaya muhtaç. Kimsenin garantisini görmüyorum. Şimdilik kaleci alacak benzer biçimde durmuyoruz.” diye konuştu.

Güneş Ozan Tufan da dahil hiçbir oyuncuya kefil olamayacağını belirterek Burak Yılmaz örneğini verdi ve “Hiçbir oyuncuya kefil olmak doğru değil. Daha ilkin alınırken taraftardan çekinerek alınmadı. Burak, oldukça iyi işler yapmış oldu. Onun öyküsünü siz yazın. Burak, Beşiktaşlı aslına bakarsan. Oldukca saygı duyduğum bir oyuncu. İşini iyi yapmış oldu. Ozan Tufan iyi bir çıkış yapmış oldu, ondan sonra bir dalgalanma yaşadı. Şimdi İngiltere’de oynuyor. Bir yorum yaparsam havada kalır.” diyerek açıklamalarını noktaladı.

TRİBÜNDEN ‘İSTEMİYORUZ’ SÖZLERİ

Beşiktaş – Kasımpaşa maçı öncesi siyah beyazlı taraftarlar, Ozan Tufan ile ilgili tezahürat yapmış oldu.

Beşiktaş’a transferi gündemde olan Ozan Tufan ile ilgili taraftarlar, “Ozan Tufan’ı istemiyoruz.” tezahüratı yaparak tavrını ortaya koydu.

CEYHUN KAZANCI “İSTİYORUZ” DEMİŞTİ

Beşiktaş Sportif Direktörü Ceyhun Kazancı, Ozan Tufan transferi için, “Hocamız Ozan Tufan’ı Bursaspor’dayken de istemişti, fakat o dönemde alamamıştık. Şenol Güneş’in futbol aklı, Beşiktaş’ın aklı. Hocamızın raporu ve istekleri doğrultusunda lüzumlu adımları atacağız” şeklinde konuşmuştu.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu