BETPAS814 YENİ GİRİŞ ADRESİ

Betpas814 güncel adresi değişti. Betpas814 yeni girişi oldu. Betpas814 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas814 Girişi.

Betpas814 Giriş

Arnavutluk Ulusal Futbol Ekibi’nın başına getirilen Brezilyalı teknik adam Sylvio Mendes Campos Junior “Sylvinho”, 2024 Avrupa Şampiyonası’na (EURO 2024) kadar sürecek görevi için resmi imzayı attı.

Başkent Tiran’daki Arnavutluk Futbol Federasyonunun (FSHF) genel merkezi Futbol Evi’nde Brezilyalı çalıştırıcı için imza töreni düzenlendi.

FSHF Başkanı Armand Duka, burada yapmış olduğu konuşmada, Sylvinho ile EURO 2024’ün bitimine kadar antak kalma sağladıklarını aktararak, “Bu, EURO 2024’e katılım için hedefimizin net bulunduğunu gösteriyor.” dedi.

Sylvinho da Arnavutluk’a elinden gelenin en iyisini yapmak için geldiğini vurgulayarak, “Pozitif yönde sonuçlar almak, bu ulusal ekibi hak etmiş olduğu yere, mühim bölgelere götürmek şeklinde büyük bir isteğimiz var. Bunun için buradayız.” diye konuştu.

Öte taraftan, Sylvinho’nun yardımcılıklarına Arjantinli Pablo Javier Zabaleta Girod ile Brezilyalı Dorival Guidoni Junior getirildi.

Kariyerinde; Corinthians, Arsenal, Celta Vigo, Barcelona ve Manchester City şeklinde takımlarda top koşturan Sylvinho, destek alıştırmacı ve teknik direktör görevlerinde de bulunmuştu.

Sylvinho, 2019’da takımın başına geçen İtalyan futbol adamı Edoardo Reja’nın yerine bu görevi üstlenecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu