BETPAS814 YENİ ULAŞIM ADRESİ

Betpas814 giriş adresi oldu. Betpas814 yeni adresi artık. Betpas814 %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas814 Girişi.

Betpas814 Giriş

Galatasaray Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur, Demir Grup Sivasspor maçı sonrası gündemle ilgili izahat yapıyor.

İşte Erden Timur’un açıklamaları:

“Biz hakkaniyet istiyoruz. Hepimiz için hakkaniyet istiyoruz. Tartışmalı pozisyonlar için izahat bekliyoruz. Usanmadan yine yine söyleyeceğiz, biz tüm camialar adına hakkaniyet istiyoruz. Görüştüğümüz hakemlere pozisyonları yorumlatacağız. Kim bilir Türk futbol tarihinde ilk kere bir futbol kulübü, galibiyetin sonrasında sessizliğe bürünmeyip konuşuyor.

Yayıncı kuruluştan tartışmalı pozisyonları istedik, görüşüyoruz ve son aşamaya geldik. Bir yabancı, bir yerli yargıcı hocası ile bu pozisyonlar konuşulacak. Mühim tartışmalı pozisyonlar olacak. Rahat pozisyonlar olmayacak şundan dolayı bunun için yüksek karşılık ödenmesi lazım. Mecnun Otyakmaz benzer biçimde çağrıda bulunuyoruz. Bir tek bu pozisyon için değil, tüm pozisyonlar için VAR kayıtları açıklansın! Bu pozisyonun niçin iptal edildiğinin açıklanmasını bekliyoruz. Bizim futbolcularımızın da iddiası var, iddia diyorum… “Taca çıktı, Sergio itti ve o pozisyon niçin özgür vuruş oldu, taç olmadı?

Bunların hepsi açıklansın. Şeffaflığın hiç kimseye ziyanı olmaz. Hiç kimseye değişik işlem yapılamasın.

Victor Nelsson’a penaltı vakası var, bunun da açıklanmasını istiyoruz.”

“MEDYA TAMAMEN BU KONUYU KÖPÜRTÜYOR”

“Maç 1-1’e dönmüş sonrasında biz yine öne geçmişken, skorun buna bağlanması, 3-4 gün ilkin Beşiktaş maçında da belirgin bir hata olması… Medyanın tamamen bu mevzuyu köpürtmesi… Bunun bu kadar büyütülmesi insanoğlunun aklına başka şeyler getiriyor. Fenerbahçe’nin bir pozisyon bana soruldu ve “Penaltı” dedim. Biz kafamızı kumun altına sokmuyoruz. Kazandık ve çıkıp konuşuyoruz. Öteki takımlar da lehine ve aleyhine karar olunca, izahat istesin. Biz bir çaba gösteriyoruz. Sen yola çıkana ‘Yavaş yürüyorsun’ diyorsun fakat sen yolda bile yürümüyorsun. Rakibinin hakkını arayan başka kimse var mı bilmiyorum. Her birimiz objektif olamayız sadece insanoğlunun elinden geleni yapması, fena şekilde nitelendirilmemeli.”

CANLI İZLE | ERDEN TİMUR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu