BETPAS815.COM YENİLENEN GİRİŞİ

Betpas815.com giriş adresi oldu. Betpas815.com yeni adresi artık. Betpas815.com %100 bonus veriyor. 7/24 Güncel Adres Takip! Betpas815.com Girişi.

Betpas815.com Giriş

Fenerbahçe’nin yeni transferi Samet Akaydın açıklamalarda bulunuyor.

İŞTE SAMET AKAYDİN’İN AÇIKLAMALARI

“Fenerbahçe benzer biçimde büyük bir camiada olduğum için mutluyum, heyecanlıyım. Her futbolcunun hayalidir Fenerbahçe’de oynamak. Ne kadar zor ve büyük bir camiaya geldiğimin farkındayım. İnşallah her iki taraf için de hayırlı olur.”

“İNATÇIYIMDIR”

“İnatçıyımdır. Pes etmeyi sevmem. Türk gencinin isteyip de yapamayacağı bir şey yok. Ben asla pes etmedim. Savaşmaktan vazgeçmeyen, formanın hakkını veren bir yapım var. Fenerbahçe’de başarı göstermiş olacağıma inanıyorum. Fena oynayabilirim fakat fena savaşım etmeyeceğim. Çubuklu formaya layık olmaya çalışacağım.” 

“3’LÜ SİSTEM İÇİN BENİ İSTEDİ”

“Jesus Hocamızla, antrenman ilkin de bir toplantı yaptık. Hocamız, 3’lü sisteme uyabileceğim için beni istedi. Benim sisteme katkım olacaktır. Ben daha fazlaca topla çıkan, oyunu kuran bir yapım var. Hocam da bu özelliklerimi biliyor, bana söylemiş oldu. Ulusal takımda da savunmanın sağında ve ortasında oynadım. Üstesinden geldim.”

“TEKLİFLER VARDI AMA…”

“Bana yurtdışından da teklifler geldi. Oldukça teklif vardı. Kulübümüzle görüşüyordum, başkanımızla. ‘Nereye gitmek istersin?’ dediler. Ben ‘Fenerbahçe’ye gitmek isterim’ dedim. Söz olsun diye demiyorum. Hislerimle hareket eden bir insanım. O an hislerimle hareket ettim. Fenerbahçe’nin şampiyonluğuna fazlaca inandım. Bu sürem şampiyon olacağız. Asla tereddütsiz Fenerbahçe’yi tercih ettim.”

“HOCAYLA GÖRÜŞMEDİM”

“Jorge Hocanın beni fazlaca istediğini biliyordum. Oynadığım kulüplerde buna dikkat ediyorum. Hocanın beni istemesi transferde fazlaca önemlidir. Fenerbahçe’ye gelmemde bunun tesiri oldu fakat Jorge Hocayla aktarma sürecinde görüşmedim.”

“Cüneyt Dumlupınar hoca ile çalıştık, beni iyi tanır. Forvetin devamlı ensesinde olmayı, boğuşmayı severim. Ben mücadeleyi bırakmam. Sahanın içinde en iyi mücadeleyi vermeye çalışırım. Fena oynayabilirim, hata yapabilirim fakat benim özgüvenim asla gitmez. Ben gene o hataların üzerine giderim. Montella Hocam bana devamlı ‘Senin potansiyelin var, sınır koyma, sınırları aş. Hatalarının üzerine git’ dedi. Ben de devamlı sınırlarımı aşmaya çalışıyorum.”

“Ilkin hedefim oynamak. Kendimi antrenmanlarda göstermek, hocanın gözüne girmek. Bu formayı bırakmak istemiyorum. İlk şampiyonluğumu Fenerbahçe ile başarmak isterim. Bu benim için fazlaca mühim. Sürem sonunda inşallah şampiyon oluruz. Bunun için elimden ne geliyorsa yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

BETPAS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN.

Başa dön tuşu